arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۰۹ - ۱۲ تير ۱۳۹۱

دومین مرحله از فروش هدایای رئیس‌جمهور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری دومین مرحله از فروش هدایای رئیس‌جمهور به نفع مددجویان و معلولان در اواسط تیر خبر داد و گفت: در هفته دولت و بهزیستی مسکن‌های آماده شده به مددجویان تحویل می‌شود.

حسین بدخشان در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین اقدامات سازمان در خصوص تأمین سهم آورده مددجویان و معلولانی که شرایط سختی را دارا هستند اظهار داشت: تعداد افرادی که توانایی پرداخت سهم آورده را ندارند بسیار کم است و در این بخش سازمان تلاش می‌کند بخشی از سهم آورده یا تمام آن را پرداخت کند.
 
وی تصریح کرد: از ابتدای اجرای ساخت 200 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان اقدامات خوبی در استان‌های مختلف صورت گرفته است و توانسته‌ایم مشارکت‌های خیرین را در این بخش افزایش دهیم.
 
بدخشان به مجمع خیرین مرتبط با سازمان اشاره کرد و گفت: امسال بنا داریم از ظرفیت‌های موجود در این مجمع بیشتر استفاده کنیم چرا که با کمک خیرین می‌توانیم گام‌های خوبی را در جهت تأمین معیشت زندگی مددجویان و معلولان برداریم.
 
معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در ادامه اضافه کرد: دومین مرحله از فروش هدایای رئیس‌جمهور به نفع مددجویان و معلولان بهزیستی در اواسط تیر و با حضور خیرین برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: منابع حاصله از فروش هدایای رئیس‌جمهور در زمینه تأمین مسکن معلولان و مددجویان هزینه خواهد شد.
 
بدخشان در پایان خاطر نشان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته با استان‌های مختلف و وزارت مسکن و شهرسازی دومین مرحله از واگذاری‌های نهضت تأمین مسکن معلولان در هفته بهزیستی و دولت انجام می‌گیرد.
نظرات بینندگان