arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۶۳۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۰ - ۱۳ تير ۱۳۹۱

ایرانپور: توکلی در 11 ماه دکتری گرفته است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خانه ملت- علی ایرانپور در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۱۳ تیر) مجلس شورای اسلامی،در اعتراض به اعتبارنامه احمد توکلی گفت: برخی تصور می کنند که بزرگ بودن فقط به بیان اعتراضات بی مورد و رأی خود را بالاتر از رأی شورای نگهبان و نمایندگان مردم در خانه ملت است،در صورتی که چنین نیست و همه کسانی که اعتراضی به اعتبارنامه ها داشته اند خود نیز در گذشته اشتباهاتی را مرتکب شده اند.

وی افزود: مهمترین اعتراض آقای توکلی نسبت به اعتبارنامه بنده اخذ مدرک دکترا ی اینجانب بود در صورتی که بنده به خارج از کشور سفر نکرده و مدرک دکترای خود را به مدت ۷ سال کسب کردم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس اظهار داشت: نباید هر حرف پوچی را بدون پایه و اساس به سایر نمایندگان که با نظر شورای نگهبان و رأی مستقیم ملت انتخاب شده اند از تریبون مجلس به زبان آورده و فقط وقت مجلس را تلف کرد.

وی یادآور شد: آقای توکلی بگویند که کدام دانشگاه در دنیا وجود دارد که در مدت ۱۱ ماه به افراد دکترا بدهد، نشانی آن را برای ما نیز اعلام کند.

نماینده مردم مبارکه در پایان یادآور شد: مجلس نباید اجازه دهد تا چنین افرادی با طرح مسائل بی مورد و جلوگیری از وقت مفید مجلس به افراد نسبت های ناروا زده و رأی مردم را زیر سؤال ببرند که اگر این موضوع در چارچوب آیین نامه است اصلاح شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
0
9
بابا باز هم به این که 11 ماه زحمت کشیده. چند نفر رو معرفی کنم که یه شبه دکتر شدن؟
نظرات بینندگان