arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۷۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۵ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

۱۰۰۰ تُن ماهی در سیل الیگودرز تلف شد

فرماندار الیگودرز از تلف‌شدن ۱۰۰۰ تُن ماهی در سیل این شهرستان خبر داد و گفت: مسیرهای مسدودی الیگودرز تا عصر امروز بازگشایی می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: فرماندار الیگودرز از تلف‌شدن ۱۰۰۰ تُن ماهی در سیل این شهرستان خبر داد و گفت: مسیرهای مسدودی الیگودرز تا عصر امروز بازگشایی می‌شود.

 ایمان خسروی ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان که با حضور استاندار لرستان در بخش ذلقی برگزار شد، اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌ها از بخش‌های الیگودرز پنج نفرجان خود را از دست داده‌اند که اجساد 4 نفر پیدا و به مرکز این شهرستان منتقل شد.

وی با بیان اینکه تعداد مفقودین در ساعت اولیه 15 نفر بود که با کمک جمعیت هلال‌احمر پیدا شدند و تنها یک نفر مفقودی داریم، افزود: جسد پسر 14 ساله در حال حاضر پیدا نشده‌‌است.

فرماندار شهرستان الیگودرز عنوان کرد: جاده امامزاده محمد ابن حسن (ع)، سوزر، چلان، دره چین و پز در بخش حوزه راهداری مسدود است که تا ساعت 14 این مسیرها بازگشایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همچنین چند پل ارتباطی در بربرود غربی دچار آسیب جدی شده‌است، بیان کرد: 30 سد پرورش ماهی در بخش شیلات شهرستان الیگودرز دچار خسارت جدی و هزار تن ماهی تلف شده‌است. 

خسروی گفت: چهار واحد مسکونی در مرکز شهرستان الیگودرز بر اثر سیلاب تاکنون دچار آب‌گرفتگی و آسیب شده‌است.

نظرات بینندگان