arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۰۰۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۲۰ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

واتس‌اپ امکان تایید اعضای جدید گروه‌ها را برای ادمین‌ها فراهم می‌کند

واتس‌اپ در جدیدترین نسخه بتا اپلیکیشن خود به سراغ یک ویژگی جدید رفته و این بار قابلیت «تایید اعضای جدید» را برای ادمین گروه‌ها فراهم کرده است. همانطور که WABetaInfo در گزارش جدید خود توضیح می‌دهد، به‌روزرسانی نسخه ۲.۲۲.۱۸.۱۰ بتا واتس‌اپ برای اندروید این قابلیت را در دسترس ادمین گروه‌ها قرار داده است. طبق تصاویری که تاکنون از این قابلیت به اشتراک گذاشته شده، ادمین‌ها می‌توانند آن را در صورت نیاز فعال یا غیرفعال کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

واتس‌اپ در جدیدترین نسخه بتا اپلیکیشن خود به سراغ یک ویژگی جدید رفته و این بار قابلیت «تایید اعضای جدید» را برای ادمین گروه‌ها فراهم کرده است.

همانطور که WABetaInfo در گزارش جدید خود توضیح می‌دهد، به‌روزرسانی نسخه 2.22.18.10 بتا واتس‌اپ برای اندروید این قابلیت را در دسترس ادمین گروه‌ها قرار داده است. طبق تصاویری که تاکنون از این قابلیت به اشتراک گذاشته شده، ادمین‌ها می‌توانند آن را در صورت نیاز فعال یا غیرفعال کنند.

قابلیت جدید واتس‌اپ برای ادمین گروه‌ها

همانطور که در تصاویر بالا دیده می‌شود، واتس‌اپ قصد دارد گزینه جدیدی برای گروه‌ها به نام «تایید شرکنندگان جدید» معرفی کند. با این گزینه جدید، ادمین‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که کدام یک از کاربران بتوانند عضو گروه شوند.

علاوه بر این، طبق تصویر سمت راست، هنگامی که ادمین‌ها این قابلیت را فعال کنند، تمام اعضای فعلی گروه توسط یک نوتیفیکیشن مطلع خواهند شد. پیش از این هم تصویر مشابه دیگری از این قابلیت منتشر شده بود، اما در تصویر جدید، نوتیفیکیشن آن کاملا تغییر کرده است.

هرچند در این رابطه تصویری منتشر نشده، اما احتمالا در بخش جدیدی، لیست تمام درخواست‌های فعلی برای ادمین‌ها نمایش داده خواهند شد تا بتوانند آن‌ها را قبول یا رد کنند. در مجموع، قابلیت جدید واتس‌اپ هرچند برای کاربران سایر سرویس‌ها مانند تلگرام ویژگی تازه‌ای نیست، اما به کمک ادمین‌ها خواهد آمد تا گروه‌های خود را بهتر مدیریت کنند.

از آنجایی که این ویژگی هنوز در حال توسعه است و در دسترس آزمایش‌کنندگان نسخه بتا قرار گرفته، هنوز مشخص نیست که چه زمانی برای کاربران فعال می‌شود. همچنین باید اشاره کرد که این تصاویر و گزارش بر اساس نسخه اندروید تهیه شده است.

از جمله قابلیت‌هایی که در چند وقت گذشته به محبوب‌ترین سرویس پیام‌رسان جهان اضافه شده می‌توان به امکان حذف پیام تا بیش از دو روز پس از ارسال و چندین قابلیت امنیتی جدید مانند مخفی کردن وضعیت «آنلاین بودن» از مخاطبین خاص اشاره کرد.

منبع: دیجیاتو

نظرات بینندگان