arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۲۳ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

پس از ۲۴ روز؛ جسد مفقود شده در سیل شهرستان کوهرنگ پیدا شد

فرماندار شهرستان کوهرنگ از پیدا شدن جسد فرد مفقود شده پس از ۲۴ روز اززمان وقوع سیل در کوهرنگ خبر داد و گفت: جسد عصر روز یکشنبه در منطقه "جوی سرد" بیرگان شهرستان کوهرنگ پیدا شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرماندار شهرستان کوهرنگ از پیدا شدن جسد فرد مفقود شده پس از ۲۴ روز اززمان وقوع سیل در کوهرنگ خبر داد و گفت: جسد عصر روز یکشنبه در منطقه "جوی سرد" بیرگان شهرستان کوهرنگ پیدا شد.

شهباز اکبری افزود: جسد "ستار رشیدی" از عشایر این منطقه که در سیل اخیر مفقود شده بود در عملیات اصلاح و مرمت سربند و جوی‌های کشاورزی منطقه جوی سرد بیرگان توسط کارشناسان و مسوولان عملیات لایروبی و مرمت سد و قنات‌های جهادکشاورزی شهرستان پیدا شد.

رییس جهادکشاورزی شهرستان کوهرنگ نیز با اشاره به اینکه عملیات اصلاح مرمت و لایروبی سربند و کانال‌های کشاورزی منطقه جوی سرد بیرگان شهرستان کوهرنگ از ۲ روز گذشته آغاز شد، گفت: با تاکید فرزندان و خانواده فرد مفقود شده بر این امر که در محل مورد نظر پدر آنها مفقود شده بود، تلاش برای جست و جو فرد انجام شد و عصر روز یکشنبه جسد وی پیدا شد.

حسن منصوری افزود: لایروبی سد و قنات‌های کشاورزی از روزهای ابتدای سیل توسط بیل‌های مکانیکی جهادکشاورزی آغاز شده است.

در سیل روز هفتم مرداد در شهرستان کوهرنگ یکی از عشایر منطقه مفقود شد.

از زمان وقوع سیل در استان چهارمحال وبختیاری ۳۰بیل مکانیکی و لودر در بخش کشاورزی در نظر گرفته شد و هم‌اکنون ۷۰درصد کانال‌های کشاورزی مسدودشده لایروبی شده است.

نظرات بینندگان