arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۱۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۶ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

زمان مجهول رفع مشکل نامعلوم رایتل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


زمان مجهول رفع مشکل نامعلوم رایتل

مدتی است که بخشی از خدمات سیم کارت های رایتل دچار اختلال شده و این شرکت در مورد دلیل یا زمان رفع این اختلال اطلاعی رسانی نکرده است.

به گزارش عصر اقتصاد، مدتی است امکان تغییر وضعیت سیم کارت های رایتل از مشترکین این اپراتور سلب شده است. در حال حاضر هیچ یک از مشترکین دارای سیم کارتهای اعتباری و یا دیتای این اپراتور نمی توانند وضعیت سیم کارت خود را تغییر دهند.

در تماس های گرفته شده از سوی خبرنگار عصراقتصاد با مرکز تماس این اپراتور عنوان شده که دلیل این اتفاق یک مشکل زیر ساختی و فنی است و عنوان می کردند که هیچ توضیح و یا اطلاعات بیشتری از دلیل این مشکل ندارند و هنوز زمان رفع این مشکل نیز به ایشان اعلام نشده است.

در تماس دیگر خبرنگار ما با مرکز تماس به او اعلام شده که شاید رفع این مشکل ماهها زمان ببرد و تا آن زمان هیچ یک از دارندگان سیم کارتهای رایتل امکان استفاده از این خدمات را نخواهند داشت.

نکته سئوال برانگیز اینجاست که به رغم گذشت چند هفته از این مشکل، شرکت رایتل هیچ اطلاعیه و خبری در مورد این اختلال پیش آمده منتشر نکرده و این در حالی است که احتمال دارد رفع این مشکل زیر ساختی مدتها زمان ببرد.

نظرات بینندگان