arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۵۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۱ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱

نماینده مجلس: عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش برآب می‌کند

نماینده مجلس: هیچ کدام از روسای جمهور با خانواده شهیدان نیروی انتظامی تماس نگرفته است و هیچ کمیسیون ویژه‌ای برای رسیدگی به معیشت نیروی انتظامی تشکیل نشده است و هیچ هشتک حمایتی از نیروی انتظامی در فضای مجازی اتفاق نیفتاده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز مقام معظم رهبری در دیدار با رزمندگان سراسر کشور نطق زنده‌ای دارند که همانند ۴۳ سال گذشته توطئه‌های دشمن را نقش بر آب خواهد کرد.

 حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارم و از عالم و ملت اسلام که حماسه اربعین را آفریدند قدردانی می‌کنم به نیروی انتظامی که شهید علی سراوانی را با فرزند سه ماهه‌اش تقدیم امنیت کشور کرد و شهید رضا شریفی را که ۲۴ شهریورماه به کشور تقدیم کرد و در ماه شهریور ۶ شهید برای امنیت و اقتدار تقدیم کشور کرده است خداقوت می‌گویم. در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ نیروی انتظامی ۳۹ شهید را تقدیم کشور کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: هیچ کدام از روسای جمهور با خانواده شهیدان نیروی انتظامی تماس نگرفته است و هیچ کمیسیون ویژه‌ای برای رسیدگی به معیشت نیروی انتظامی تشکیل نشده است و هیچ هشتک حمایتی از نیروی انتظامی در فضای مجازی اتفاق نیفتاده است. این روزها نیروی انتظامی مظلومانه و مقتدارانه زحمت می‌کشیدند اما حادثه‌ای در کشور اتفاق افتاد که دلها را جریحه‌دار کرد. دشمنان و معاندین که امنیت و کیان کشور را هدف گرفتند بدانند که امت حزب‌الله در صحنه در عین حال که اجازه نمی‌دهد تخطی از قانون شود در برابر فتنه‌ها می‌ایستند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توطئه‌گران که صف کشیده‌اند و بوی کباب‌ آنها به مشامشان رسیده است غافل هستند و نمی‌دانند که چیز دیگری داغ می‌کنند. امروز مقام معظم رهبری در دیدار با رزمندگان سراسر کشور نطق زنده‌ای دارند و عصای موسای رهبری توطئه‌ها را نقش بر آب می‌کند، کما این‌که در ۴۳ سال گذشته نیز این چنین بوده است.

نقدعلی در پایان گفت: از ریاست مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود از مظلومیت نیروی امنیتی دفاع کرده و به وضع معیشتی آنها توجه شود. برخی از اشخاص به خاطر اغراض خاص، نیروی انتظامی را مورد بی‌مهری قرار داده اند.

نظرات بینندگان