arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۵۸۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۳ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱

نماینده مجلس: پشت صحنه همه حوادث اخیر و فتنه‌ها دولت جنایتکار انگلیس و منافقین هستند

حاجی‌دلیگانی گفت: از نیروی مقتدر انتظامی در برقراری نظم و امنیت تشکر می کنیم، نیروی انتظامی نیرویی است که امسال ۳۹ شهید در راه تامین امنیت ملت ایران و شهروندان تقدیم کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پشت صحنه همه حوادث اخیر و همه فتنه‌ها دولت خبیث و جنایتکار انگلیس و منافقین هستند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: ملت ایران اسلامی ۴۴ سال است که برای حاکمیت احکام و سنت های الهی در جامعه تلاش کرده و خواهند کرد و این همان رسالتی است که سالار شهیدان امام حسین(ع) فرمودند که «برای حاکمیت احکام و سنت‌های الهی و همچنین اصلاح امور مردم قیام کردم».

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز بارها اشاره فرمودند که بعد از هر پیروزی بزرگ برای امت اسلامی، دشمن توطئه می‌کند تا شیرینی پیروزی‌ها را در کام مردم ما تلخ کند.

این نماینده مجلس اظهار کرد: دشمن وقتی معجزه الهی راهپیمایی عظیم چند میلیونی اربعین حسینی را با آن همه عظمت دید و همچنین زمانی که جشن بزرگ غدیر را در سراسر کشور اسلامی به ویژه در تهران مشاهده کرد، طبیعتاً نمی تواند این صحنه ها را ببیند، توطئه را شروع کرد.

حاجی‌دلیگانی تاکید کرد: ملت ایران می دانند که پشت صحنه همه حوادث اخیر و همه فتنه ها دولت خبیث و جنایتکار انگلیس و عوامل آن ها -که در سالیان گذشته ۱۷ هزار نفر شهید از ملت ایران گرفتند- یعنی منافقین هستند.

وی گفت: از نیروی مقتدر انتظامی در برقراری نظم و امنیت تشکر می کنیم، نیروی انتظامی نیرویی است که امسال ۳۹ شهید در راه تامین امنیت ملت ایران و شهروندان تقدیم کرده است.

حاجی‌دلیگانی همچنین در تذکر دیگری با اشاره به وضعیت دامداران اظهار کرد: وضعیت دامداران از حیث هزینه و درآمد در وضعیت متعادلی قرار ندارد و برخی از سرمایه های دامی کشور در حال انتقال به کشتارگاه ها هستند.

نظرات بینندگان