arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۶۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۲۳ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۱

گودرزی، نماینده مجلس: پلیس با آسیب‌زنندگان به امنیت با شدت برخورد کند

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اغتشاشات شب‌های گذشته در کشور توسط آشوبگران گفت: پرسنل فراجا که چه صورت کلی و چه به صورت خاص در مورد این اغتشاشات در عین اقتدار رفتاری متواضعانه دارند.

وی افزود: در کجای دنیا دیده می‌شود به پلیس حمله شود و به عنوان نمونه فردی با چاقو شاهرگ پلیس را بزند و به پلیس آسیب برساند و پلیس رفتاری متواضعانه داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: ما نمی‌گوییم که کسی ایرادی ندارد آنچه ملاک است این است که معدل عملکرد هر فرد، دستگاه یا سازمان را ملاک بررسی عملکرد قرار داد و در مورد پرسنل فرماندهی انتظامی نیز وضع به همین ترتیب است.

گودرزی خاطرنشان کرد: اگر ایرادی در کار وجود دارد باید اصلاح شود اما نباید آن را به همه تعمیم داد. معدل عملکرد فراجا نمره خوبی دارد.

وی افزود: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ناآرامی‌های روزهای اخیر کشور اظهار داشت: صحنه‌گردانان اصلی این ناآرامی‌ها دشمنان نظام و استکبار جهانی هستند که هدف‌شان ایجاد ناآرامی در کشور است و می‌خواهند مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

گودرزی خاطرنشان کرد:‌ البته ممکن است عده‌ای هم معترض در میان این اغشتاشگران وجود داشته باشد که البته این گروه باید اعتراض خود را از طریق مسالمت‌آمیز که قانون آن را پیش‌بینی کرده اعلام کنند و باید صف خود از صف آشوبگران هرچه زودتر جدا سازند.

وی افزود: آسیب زدن به اموال عمومی و بی‌حرمتی به نوامیس مردم مورد پذیرش هیچ فردی نیست و باید با این قبیل افراد با شدت برخورد شود.

نظرات بینندگان