arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۷۱۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۹ - ۲۴ تير ۱۳۹۱

واکنش انصار حزب الله به سرمقاله جوانفکر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
«انصار حزب الله» که در سرمقاله امروز روزنامه ایران متهم به تهدید کردن علی اکبر جوانفکر به ترور شده است، در نامه‌ای سرگشاده خطاب به جوانفکر نوشت:

احتراماً در پاسخ به سرمقاله مورخ ۲۴/۴/۹۱ آن روزنامه که در آن برخی اتهامات سخیف به انصار حزب‌الله وارد آمده است پاسخ ذیل جهت انعکاس در اولین شماره آن روزنامه و در‌‌ همان صفحه و ستون وفق قانون مطبوعات ارسال می‌شود.

در بین جانوران شغال شگرد خاصی برای شکار طعمه‌های خود دارد و آن حالت بی‌حرکتی و مردگی و مظلوم‌نمایی و از پا درآمدگی است تا با این حالت فریبکارانه طعمه‌ها را به خود نزدیک کرده و یکباره بر جهد و بی‌رحمانه با چنگ و دندان طعمه‌های غافل از فریب را از هم بدرد.

البته چنانچه در عرف مشهور و مقبول است در «مثل مناقشه نیست» و ما نیز در ضرب‌المثل سرمقاله آن روزنامه مناقشه نداریم و امیدواریم کسی برداشت توهین‌آمیز از این مثل نکرده و آن را به خود نگیرد.

البته حقیقتی که در آنجای هیچ ابهام و تردید و مناقشه‌ای نیست متأسفانه برخی بازی‌های سیاسی است که بعضاً متداول است و این «فعل» قطعاً مذموم و نکوهیده و متأسفانه وجه دیگری از‌‌ همان سناریوی شغالانه است.

تمام مضمون و پیام سرمقاله موصوف آن است که چرا کسی پیدا نمی‌شود لگدی به جسم بی‌جان جریان رسوا و افشا شده انحرافی بزند تا ما به حسابش برسیم. بر همین اساس این مقاله با عالم و آدم از در ستیز و اتهام وارد شده، از جمله از انصار حزب‌الله بدون هیچ دلیل و سند عقلایی و محکمه‌پسندی به عنوان گروهی یاد شده که به تعبیر توهم‌آمیز و کذب روزنامه ایران قصد ترور فلان عنصر وابسته به جریان انحرافی را داشته‌اند.

گرچه تهمت سخیف‌تر از آن است که نیازی به تکذیب و رد داشته باشد. اما با تکرار مجدد این اتهام زشت که ابتدا در پایگاه خبری شبکه ایران و سپس در روزنامه ایران منتشر شد، برای رفع غائله و دفع تشویش افکار عمومی این پاسخ ناگزیر می‌نمود. هر چند مبارزه قلمی و روشنگری عنداللزوم جهت افشای بیشتر شکردهای جریان انحرافی را فریضه‌ای ضرور دانسته و هیچ مساحمه‌ای در این مورد روا نمی‌داریم.

بدیهی است چنانچه اقدامات و رفتار و نوشتار وابستگاه جریان انحرافی جنبه مجرمانه به خود گیرد، مصادر قضایی به تکلیف قانونی خود عمل خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
1
20
روزنامه محترم حزب ا... چرا به گرونی های اخیر هیچ توجهی نمیکنی و ... فقط به جریان انحرافی چسبیدین!
نظرات بینندگان