arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۸۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۲۲ - ۱۸ مهر ۱۴۰۱

غم‌انگیزترین داستان‌های عاشقانه که به تصویر کشیده شد؛ معرفی ۱۵ فیلم فانتزی گرگ و میشی

گرگ و میش به عنوان یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان، در طول سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد. اگر از طرفداران این فانتزی عاشقانه هستید، در اینجا به بررسی بهترین‌های این ژانر پرداخته‌ایم.اگر در حال و هوای یک داستان عاشقانه دلخراش هستید، داستان یک روح(۲۰۱۷) و آکادمی خون آشام (۲۰۱۴) از جمله فیلم‌هایی است که می‌توان به طرفداران گرگ و میش پیشنهاد داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گرگ و میش به عنوان یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان، در طول سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرد. اگر از طرفداران این فانتزی عاشقانه هستید، در اینجا به بررسی بهترین‌های این ژانر پرداخته‌ایم.

اگر در حال و هوای یک داستان عاشقانه دلخراش هستید، داستان یک روح(۲۰۱۷) و آکادمی خون آشام (۲۰۱۴) از جمله فیلم‌هایی است که می‌توان به طرفداران گرگ و میش پیشنهاد داد.

غم‌انگیزترین داستان‌های عاشقانه که به تصویر کشیده شد / معرفی ۱۵ فیلم فانتزی گرگ و میشیآیا فیلمی شبیه به گرگ و میش وجود دارد؟ اگر حماسه گرگ و میش را دوست داشته باشم چه چیزی را باید تماشا کرد؟

غم‌انگیزترین داستان‌های عاشقانه که به تصویر کشیده شد / معرفی ۱۵ فیلم فانتزی گرگ و میشی

در میان آثار فانتزی با داستان‌های عاشقانه سینمای جهان از کارهایی چون مخلوقات زیبا در سال ۲۰۱۳ و دنیای زیرین اثری ساخته شده در ۱۰ سال قبل از آن می‌توان به عنوان بهترین‌ها و پرمخاطب‌ترین آثار نام برد.

در اینجا چند فیلم مشابه دیگر همانند گرگ و میش معرفی می‌شود که بی‌شک شما را غمگین خواهد کرد.

ابزارهای مرگبار: شهر استخوان‌ها به کارگردانی هارالد زوارت، تنها عاشقان زنده می‌مانند اثر جیم جارموش و بدن‌های گرم ساخته جاناتان لوین هر سه محصول سال ۲۰۱۳، گفت و گو با خون آشام: داستان‌های خون آشام(۱۹۹۴) کار نیل جوردن، با جو بلک آشنا شوید محصول سال ۱۹۹۸ آمریکا به کارگردانی مارتین برست و با بازی برد پیت و آنتونی هاپکینز، تاک ابدی (۲۰۰۲) ساخته جی راسل، ۵۰ طیف خاکستری ساخته سم تیلور جانسون(۲۰۱۵)، شنل قرمزی محصول ۲۰۱۱ به کارگردانی کاترین هاردویک، فرو افتاده گرگوری هابلیت در سال ۲۰۱۶، حیوان صفت دانیل بارنز و آب برای فیل‌ها ساخته فرانسیس لارنس هر دو محصول ۲۰۱۱ فیلم‌های مشابه گرگ و میش هستند.

غم‌انگیزترین داستان‌های عاشقانه که به تصویر کشیده شد / معرفی ۱۵ فیلم فانتزی گرگ و میشی

نتفلیکس برای ماه اکتبر در ژانر وحشت برای مخاطبان خود تازه‌هایی دارد؛ در کنار سری تلویزیونی درام آمریکایی خون حقیقی، پنج فصل گرگ و میش به نتفلیکس می آید.

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان