arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۸۴۳۶
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۳ - ۱۹ مهر ۱۴۰۱

شوک جدید؛ فغانی دیگر در لیگ ایران قضاوت نمی‌کند؟

فدراسیون فوتبال در تصمیمی خبرساز نام علیرضا فغانی را از فهرست داوران بین المللی ایران خارج کرد و مطرح‌ترین داور کشورمان پس از پایان رقابت‌های جام جهانی دیگر نمی‌تواند تحت عنوان داور بین المللی ایرانی در رقابت‌های بین المللی قضاوت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

خبر آنلاین: نام فغانی دیگر در لیست داوران بین المللی ایران نیست.
فدراسیون فوتبال در تصمیمی خبرساز نام علیرضا فغانی را از فهرست داوران بین المللی ایران خارج کرد و مطرح‌ترین داور کشورمان پس از پایان رقابت‌های جام جهانی دیگر نمی‌تواند تحت عنوان داور بین المللی ایرانی در رقابت‌های بین المللی قضاوت کند. البته هنوز مشخص نیست که فغانی تصمیم به بازنشستگی از قضاوت مسابقات بین المللی گرفته یا اینکه از این به بعد می‌خواهد به عنوان داور استرالیایی در مسابقات مختلف حاضر شود؟

در رابطه با فغانی این شایعه مطرح شده که با توجه به اتفاق رخ داده و تصمیمی که کمیته داوران درموردش گرفت، احتمالاً قید حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشورمان را هم می‌زند و بعد از خاتمه پیکار‌های جام جهانی دیگر در این مسابقات قضاوت نخواهد کرد. البته خود او هنوز واکنش رسمی نشان نداده است، ولی با توجه به حرکت کمیته داوران، شاید دیگر با آن‌ها همکاری نکند علیرضا فغانی طی سال‌های اخیر هراز چند گاهی که فرصت داشت و لیگ استرالیا تعطیل بود، در لیگ برتر خودمان قضاوت می‌کرد.

نظرات بینندگان