arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۸۵۱۴
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۲۳ - ۱۹ مهر ۱۴۰۱

۷ بازیگر مشهور هالیوود که قبل از رسیدن به شهرت زندگی سختی داشتند

سختی ها و مشکلات همیشه در زندگی ما هستند تا درس های ارزشمندی به ما دهند. سلبریتی ها هم مانند بقیه ی مردم پیش از رسیدن به شهرت مجبور شدند بر موانع دشواری غلبه کنند. اما پس از غلبه بر آن ها، طعم شیرین موفقیت را چشیدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سختی ها و مشکلات همیشه در زندگی ما هستند تا درس های ارزشمندی به ما دهند. سلبریتی ها هم مانند بقیه ی مردم پیش از رسیدن به شهرت مجبور شدند بر موانع دشواری غلبه کنند. اما پس از غلبه بر آن ها، طعم شیرین موفقیت را چشیدند.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه پیش از رسیدن به شهرت، یک بار مجبور شد سگش را به قیمت ۴۰ دلار بفروشد، تنها برای اینکه بتواند غذایی برای خود تهیه کند. اما بعداً فیلمنامه ای نوشت که فیلم «راکی» (Rocky) از آن ساخته شد. وقتی تهیه کننده ای داستان فیلمنامه اش را شنید، تصمیم گرفت فیلمنامه ی او را بخرد اما نمی خواست خود استالونه هم در فیلم حضور داشته باشد.

استالونه نپذیرفت و پیشنهاد ۳۶۰ هزار دلاری آن تهیه کننده را رد کرد تا بتواند فرصت بازی هم داشته باشد. به این ترتیب، آن تهیه کننده چاره ای جز اینکه استالونه را ستاره ی فیلم کند، نداشت. این فیلم بعد از اکران به چنان موفقیتی دست یافت که شهرتی آنی برای استالونه رقم زد و بقیه اش را هم که همه می دانیم.

برد پیت

برد پیت قبل از آنکه بازیگر مشهوری شود، مدتی جلوی یک رستوران مرغ سوخاری می ایستاد و با تن پوش مرغ برای آن تبلیغ می کرد. وقتی در مصاحبه ای از او سؤال شد که از این کار چقدر پول در می آورد گفت دستمزدش را به خاطر ندارد اما فقط برای سیر کردن شکمش برای آن رستوران کار می کرد.

هیو جکمن

هیو جکمن در ابتدا معلم ورزش بود. او در مصاحبه ای، خبرنگار را که یکی از شاگردان قدیمی اش بود، شناخت و به او گفت: «ببخشید رفیق ولی ما خیلی وقت است که همدیگر را می شناسیم. من معلم دبیرستانت بودم و می خواهم بدانم که تدریسم چطور بوده. برایم خیلی مهم است.» جکمن آن زمان دیگر بازیگر بسیار مشهوری شده بود.

ریچل مک آدامز

ریچل مک آدامز قبل از تبدیل شدن به یکی از بازیگران مشهور هالیوود، در رستوران مک دونالد کار می کرد. او در اینباره گفته: «حدود ۳ سال در مک دونالد کار کردم. نیروی خوبی نبودم. یک بار دستگاه آبمیوه گیری را خراب کردم.» او همچنین گفت اگر بازیگر نمی شد دوست داشت یک رستوران راه بیاندازد، هر چند آشپز فوق العاده ای نیست اما می تواند از روی دستور پخت آشپزی کند.

جورج کلونی

جورج کلونی زمانی به صورت خانه به خانه بیمه می فروخت. او در اینباره گفته: «من به صورت خانه به خانه بیمه می فروختم اما خوب پیش نمی رفت.» او پیش از رسیدن به شهرت حتی کفش هم می فروخت. با این حال، سختی ها به او درس های ارزشمندی داد که حتی حالا که به یک سلبریتی تبدیل شده از آن ها بهره می گیرد.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون قبل از رسیدن به موفقیت و شهرت، مشکلات زیادی را تجربه کرد. او در اینباره گفته: «از خانواده دور بودم و جای دیگری زندگی می کردم. ۶ سریال تلویزیونی ناموفق داشتم. سال ها در نیویورک پیشخدت بودم. مدتی هم بازاریاب تلفنی بودم ولی حتی یک فروش هم نداشتم. در این کار افتضاح بودم.»

علیرغم همه ی این سختی ها، او به تلاش ادامه داد و از پا ننشست تا اینکه بهترین فرصت برایش رقم خورد.

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا پیش از بازیگر شدن، دندانپزشکی می خواند. او در اینباره گفته: «می خواستم دکتر شوم، اما دکتر شدن زمان خیلی زیادی می برد و سال ها باید درس خواند. خیلی سخت است. به همین دلیل آن زمان نزدیک ترین گزینه بعد از آن برای من دندانپزشکی بود. به همین دلیل به رشته ی دندانپزشکی رفتم ولی تمامش نکردم.»

منبع: روزیاتو

نظرات بینندگان