arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۹۷۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۸ - ۲۸ مهر ۱۴۰۱

سردار دامغانی: حوادث امروز محصول شکست‌های نظام سلطه است

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: حوادث امروز محصول شکست‌های نظام سلطه در طول دوران پیروزی انقلاب اسلامی است و دشمنان درصدد جبران این ناکامی هستند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: حوادث امروز محصول شکست‌های نظام سلطه در طول دوران پیروزی انقلاب اسلامی است و دشمنان درصدد جبران این ناکامی هستند.

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بعدازظهر امروز در جشنواره مالک اشتر سپاه استان سمنان و اختتامیه جشنواره استانی اسوه در حسینیه شهدای گمنام ستاد سپاه استان با اشاره به حوادث اخیر در کشور اظهار کرد: حوادث امروز محصول شکست‌های نظام سلطه در طول دوران پیروزی انقلاب اسلامی است و دشمنان درصدد جبران این ناکامی هستند.

وی با اشاره به سابقه دشمنی نظام سلطه در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی گفت: دشمنان امروز با تغییر راهبردها در یک جنگ ترکیبی، تمام ظرفیت‌های خود را به صحنه آوردند تا ملت ایران را زمین‌گیر کنند؛ اما این تهدیدات در طول دوران انقلاب اسلامی به فرصت تبدیل شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام مشکلات به پیشرفت‌های قابل‌توجهی دست یافته است و ما امروز شاهد شکست هیمنه آمریکا در نقاط مختلف جهان هستیم.

دامغانی با اشاره به جشنواره‌های استانی اسوه و مالک اشتر بیان کرد: جشنواره با حضور نفرات برتر در بخش‌های مختلف برگزار شد و با توجه به کیفیت این جشنواره‌ها می‌توان گفت که روزبه‌روز در این بخش در حال رشد و کیفی‌سازی جشنواره‌های فرهنگی هستیم.

وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره تأکید دارند که فرماندهان در حوزه‌های مختلف باید نسبت به مسؤولیت‌های خود اشراف کامل داشته باشند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: معرفی و تکریم مدیران رده‌های موفق‌تر و دارای برترین عملکرد، ارتقای فرصت‌ها برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها و راهکارهای اجرای بهتر مأموریت‌ها ازجمله اهداف جشنواره مالک اشتر است.

دامغانی تصریح کرد: حرکت تحولی در تمامی عرصه‌های نظامی و دفاعی و به‌خصوص اشراف فرماندهان و در بخش‌های مختلف تداوم خواهد داشت.

در این مراسم از برترین‌های جشنواره استانی اسوه و جشنواره مالک اشتر در سپاه استان سمنان با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد و نفرات برتر به مرحله کشوری راه یافتند.

نظرات بینندگان