arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۰۲۲۲۲
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۰ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

ایسنا: یکی از دانشجویان دانشگاه شیراز روز ۱۶ آبان در محل خوابگاه با سقوط از ارتفاع، خودکشی کرد / روابط عمومی دانشگاه شیراز: هیچ اطلاعاتی از علت و چگونگی این حادثه در دست نیست

خبرگزاری ایسنا نوشت: یکی از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز روز گذشته دوشنبه ۱۶ آبان در محل خوابگاه با سقوط از ارتفاع، اقدام به خودکشی کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبرگزاری ایسنا نوشت: یکی از دانشجویان دانشگاه شیراز دوشنبه ۱۶ آبان در محل خوابگاه و به دلایل نامعلومی اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش «انتخاب»، ایسنا در ادامه نوشت: «یکی از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز روز گذشته دوشنبه ۱۶ آبان در محل خوابگاه با سقوط از ارتفاع، اقدام به خودکشی کرده است.

به گزارش ایسنا، دانشگاه شیراز بدون هیچ توضیحی در خصوص علت این اقدام، تنها پیام تسلیتی در سایت این دانشگاه بارگذاری کرده است.

در این اطلاعیه آمده است که؛

"با کمال تأسف و تأثر به اطلاع می‌رساند؛ در تاریخ دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۱، یکی از دانشجویان پسر مقطع کارشناسی ساکن خوابگاه شهید مفتح دانشگاه شیراز، اقدام به خودآسیب‌رسانی کرد که متأسفانه منجر به فوت ایشان شد و خانواده بزرگ دانشگاه شیراز را سوگوار کرد.

علت این اقدام اسف‌بار، نامشخص و در دست بررسی است.

دانشگاه شیراز، سوگوارانه این حادثهٔ غم‌بار را به خانوادهٔ محترم دانشجو، دانشگاهیان و همکلاسی‌های عزیز آن مرحوم، تسلیت عرض می‌نماید و برای آن عزیز تازه‌ درگذشته، آرزوی غفران و رحمت واسعه الهی دارد.

ضمنا به‌دلیل حفظ حرمت خانواده داغدیده، از بیان مشخصات آن مرحوم معذوریم."

روابط عمومی دانشگاه شیراز در پاسخ به ایسنا اعلام کرد که هیچ اطلاعاتی از علت و چگونگی این حادثه در دست نیست و به محض کسب و تائید، اخبار لازم از طریق رسانه‌های رسمی اطلاع رسانی می‌شود.»

نظرات بینندگان