arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۰۲۳۸۷
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۰ - ۱۸ آبان ۱۴۰۱

پیش‌بینی برانکو درمورد جام جهانی ۲۰۲۲: ایران صعود می‌کند/ کرواسی قهرمان می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان براین باور است که تیم ملی فوتبال ایران از گروه خود در جام جهانی صعود خواهد کرد. او بر این باور است که کرواسی و آرژانتین راهی فینال می‌شوند و کرواسی با شکست آرژانتین جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سرمربی تیم ملی فوتبال عمان براین باور است که تیم ملی فوتبال ایران از گروه خود در جام جهانی صعود خواهد کرد. او بر این باور است که کرواسی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد.

تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۱۱ روز دیگر باقی مانده است.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در برنامه شبکه الکاس قطر شرکت کرد تا پیش‌بینی خود را از تیم‌های حاضر در جام جهانی ارائه دهد.

برانکو براین باور است که تیم ملی فوتبال ایران برای نخستین‌بار در تاریخ خود از مرحله گروهی صعود خواهد کرد. پیش‌بینی برانکو این است که ایران و انگلیس از گروه دوم به دور بعد صعود می‌کنند.

سرمربی کروات تیم ملی فوتبال عمان براین باور است که ایران در مرحله حذفی حریف هلند می‌شود و با شکست برابر لاله‌های نارنجی حذف خواهد شد.

و اما پیش‌بینی جالب برانکو درباره تیم قهرمان است. او معتقد است که کرواسی و آرژانتین راهی فینال می‌شوند و کرواسی با شکست آرژانتین جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

نظرات بینندگان