arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۰۲۵۷۴
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۵ - ۱۹ آبان ۱۴۰۱

ستارگان دهه ۸۰ در جنون رُزول

دی والاس که به خاطر نقش‌های مادرانه‌اش در آثار موفق دهه ۱۹۸۰ مانند «ای. تی» و «کوجو» شناخته می‌شود، به همراه ستارگانی دیگر از دهه ۸۰ در «جنون رُزول» خبرساز شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایرنا: دی والاس که به خاطر نقش‌های مادرانه‌اش در آثار موفق دهه ۱۹۸۰ مانند «ای. تی» و «کوجو» شناخته می‌شود، به همراه ستارگانی دیگر از دهه ۸۰ در «جنون رُزول» خبرساز شده است.
 
 جنون رُزول(Roswell Delirium) درام روانشناختی علمی تخیلی است که به تمام فیلم‌ها و نمایش‌های محبوب آن دوران ادای احترام می‌کند.
 
لیزا ولشل، رجینالد ول‌جانسون و سم جونز دیگر بازیگرانی هستند که در رُزول دلیریوم ایفای نقش می‌کنند.
 
در این فیلم اشتون سولکی در نقش اصلی و آریل بُدنهوسن در نقش مادر ظاهر می‌شود.
 
داستان فیلم به این قرار است: در طول دهه ۱۹۸۰ ایالات متحده توسط موجی از حملات هسته‌ای مورد اصابت قرار می‌گیرد و پس از آن، کسانی همچنان وانمود می‌کنند همه چیز عادی است حتی اگر همگی مسمومیت با تشعشعات را تجربه می‌کنند. دختر جوانی به نام می‌دِی سعی می‌کند در یک سری رادیو ham با پدرش که در فضا برای ماموریت شاتل است، ارتباط برقرار کند. به جای برقراری تماس او یک تماس پریشانی بین کهکشانی از فضا دریافت می‌کند که او را به سفری به یک مکان جادویی به نام اسپیس راک هدایت می‌کند؛ سرزمینی که زمانی منطقه ۵۱ (یک منطقه نظامی فوق‌سری در ۱۳۰ کیلومتری شمال‌غربی لاس وگاس ایالت نوادا در آمریکا) در آنجا بود. او در معرض سطوح شدید تشعشعات قرار می‌گیرد و در عرض چند روز تمام اعضای بدنش شروع به از کار افتادن می‌کند. با دانستن اینکه درمان پزشکی به مادرش وندی کمک نمی‌کند، او را به اسپیس‌راک برمی‌گرداند تا او را به بیگانگان بدهد، به این‌امید که آن‌ها بتوانند او را نجات دهند. در حالی که فیلم حول محور پیامدهای دوران پس از جنگ سرد است، در نهایت به رابطه پیچیده بین یک مادر و دخترش و زندگی آنها پس از حمله هسته ای می پردازد.
 
این فیلم قرار است ژوئیه ۲۰۲۳ اکران شود.
نظرات بینندگان