arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۰۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۸ - ۲۱ آذر ۱۴۰۱

حمله یک روزنامه به بازیکنان تیم ملی فوتبال: حالا که پاداش گرفتید لگداندازی را شروع کردید

روزنامه جوان نوشت: اینکه بازیکن تیم ملی فوتبال بعد از دریافت پاداش‌های آنچنانی و حواله خودرو، آن هم وقتی که کوچک‌ترین دستاوردی برای ایران به ارمغان نیاورده باز هم با انتشار پیام از دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک حمایت می‌کند، نشانه این است که این قبیل بازیکنان یا واقعاً نمی‌فهمند یا در برابر فهمیدن مقاومت می‌کنند. جالب اینکه تا وقتی پای پاداش در میان بود، چیزی نمی‌گفتند، اما حالا که جیبشان پر شده لگداندازی را شروع کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه جوان با حمله به بازیکنان تیم ملی فوتبال به دلیل مخالفت با احکام اعدام صادر شده از سوی قوه قضاییه نوشت: حالا که پاداش را گرفتند، لگداندازی را شروع کردند.

جوان نوشت: اینکه بازیکن تیم ملی فوتبال بعد از دریافت پاداش‌های آنچنانی و حواله خودرو، آن هم وقتی که کوچک‌ترین دستاوردی برای ایران به ارمغان نیاورده باز هم با انتشار پیام از دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک حمایت می‌کند، نشانه این است که این قبیل بازیکنان یا واقعاً نمی‌فهمند یا در برابر فهمیدن مقاومت می‌کنند.

در ادامه این مطلب آمده است: بد نیست آقایان مثلاً ملی‌پوشی که امروز ژست طرفداری از مردم را به خود گرفته‌اند اول به این فکر کنند که با پول همین مردم حواله ماشین گرفته‌اند و پاداش‌های آنچنانی و بعد هم اگر سوادشان اجازه داد مطالعه‌ای داشته باشند و ببینند که در دیگر کشور‌ها با چنین آدم‌هایی چگونه برخورد می‌شود.

جوان در پایان یادآوری کرده است: جالب اینکه تا وقتی پای پاداش در میان بود، چیزی نمی‌گفتند، اما حالا که جیبشان پر شده لگداندازی را شروع کرده‌اند. بعید نیست که طی روز‌های بعد بقیه هم مردمداری خودشان را نشان دهند و ثابت کنند که چگونه گوش به فرمان رسانه‌های معاند سعودی و لندن‌نشین هستند.

نظرات بینندگان