arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۰۸۷۵۴
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۶ - ۰۸ دی ۱۴۰۱

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا : دشمن با جنگ ترکیبی درپی تردید در مشروعیت نظام است

حجت‌الاسلام علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا گفت: جنگ ترکیبی خطرناکترین و پیچیده‌ترین جنگی است که در کشور هدف طراحی می‌شود و این جنگ در کشور برای تردید در مشروعیت نظام شکل گرفت اما ملت ایران ثابت کردند سرآمدان مردم جهان هستند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا گفت: جنگ ترکیبی خطرناکترین و پیچیده‌ترین جنگی است که در کشور هدف طراحی می‌شود و این جنگ در کشور برای تردید در مشروعیت نظام شکل گرفت اما ملت ایران ثابت کردند سرآمدان مردم جهان هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی ماه در میدان آیینی امام حسین(ع) با بررسی فتنه ۱۴۰۱ و با اشاره به نقش آمریکا و دشمنان ملت ایران در وقایع اخیر گفت: آمریکا در عرصه نظامی، اقتصادی و تمدنی با مشکلات عدیده ای مواجهه شده و برای ایران براندازی را طراحی کرده‌ است. آنها می‌گویند ایران دارای قدرتی است که این کشور را کنار قدرت های بزرگی قرار داده است.

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا ادامه داد: ظرفیت ۶۰درصد غنی سازی نگرانی آنها را در پی داشته؛ در حالی که به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی در گفتمان ما بمب اتم معنا ندارد.

سعیدی افزود: قدرت دفاعی و منطقه ای کشورمان در جهان اقتدار ایران را به نمایش گذاشت و منجر به نگرانی دشمن شده است وآنها در پی جدایی ملت از رهبری هستند که این آرزو را با خود به گور می‌برند.

وی افزود: جنگ ترکیبی خطرناکترین و پیچیده‌ترین جنگی است که در کشور هدف طراحی می‌شود و این موضوع در کشور ما برای تردید در مشروعیت نظام است اما ملت ایران ثابت کردند که سرآمدان مردم جهان هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در چهار دهه انواع فتنه‌ها را تجربه کرده است و امروز هم دشمنان می‌خواهند مردم را از انقلاب جدا کنند اما همچون گذشته ناکام ماندند.

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا با اشاره به نقش رهبری در هدایت مردم برای مقابله با فتنه‌ها تاکید کرد: مردم ایران با حماسه آفرینی و حضور خود در صحنه‌ها همیشه نشان داده‌اند که وفادار به نظام و انقلاب هستند و در سخت ترین شرایط مقابل فتنه‌ها ایستاده‌اند.

سعیدی تاکید کرد: در مقابل ملت ایران سه راه بیشتر وجود ندارد یک جنگ با آمریکا، که آمریکا قدرت جنگیدن با ایران ندارد و راه دوم تسلیم است این برای ملت ایران پذیرفتنی نیست و راه سوم مقاومت فعال است که زمینه ساز موفقیت ملت ایران است.

نظرات بینندگان