arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۰۶۹۴
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۶ - ۲۴ دی ۱۴۰۱

رییسی در دیدار سردار رادان: دولت در جهت پشتیبانی از نیروی انتظامی آمادگی دارد

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور در دفتر رئیس جمهور با ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد. رئیسی در این دیدار آمادگی دولت را در جهت پشتیبانی از نیروهای خدوم انتظامی کشور اعلام نمود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور در دفتر رئیس جمهور با ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز شنبه در دیدار سردار احمدرضا رادان ضمن تبریک انتصاب وی به فرماندهی کل انتظامی کشور، این انتصاب را بیانگر تعهد، کارآمدی و تجارب ارزشمند ایشان در مدیریت و هدایت نیروهای خدوم انتظامی دانست.

رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد که مجموعه فراجا در دوره جدید با توجهات الهی، اتکا به روحیه جهادی، بهره‌گیری مطلوب از توان و ظرفیت نیروهای فداکار انتظامی و تعامل نزدیک‌تر با مردم و افکار عمومی، در مسیر تقویت و استحکام بیش از پیش امنیت اجتماعی، پیشگیری از وقوع جرم، استقرار نظم و انضباط عمومی، گسترش عدالت و اعتمادسازی در سراسر کشور حرکت کند.

 رئیسی همچنین از درگاه خداوند دوام توفیقات سردار احمدرضا رادان را در انجام این وظیفه خطیر و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران مسألت کرد و آمادگی دولت را در جهت پشتیبانی از نیروهای خدوم انتظامی کشور اعلام نمود.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت نیروی انتظامی کشور، توضیحاتی درباره برنامه‌ها و اهداف این مجموعه در دوره جدید ارائه کرد.

نظرات بینندگان