arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۱۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۵ - ۳۰ دی ۱۴۰۱

امام جمعه رشت: هرچقدر ما را منزوی کنید، قدرتمندتر خواهیم شد

نماینده ولی فقیه در گیلان، با تاکید بر لزوم تسریع در بهره برداری از راه آهن رشت - انزلی و رشت - آستارا، عنوان کرد: حضور دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه در گیلان می تواند زمینه ساز تکمیل هرچه سریع تر کریدور شمال به جنوب و در نتیجه شکوفایی اقتصاد گیلان و ایران باشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: امام جمعه رشت، با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای منزوی کردن ایران در عرصه های بین المللی، یادآور شد: هرچقدر ما را منزوی کنید، بیشتر به سمت قدرت افزایی و توانمندی خواهیم رفت، زیرا نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه راه عقلانیت و پیشرفت را در پیش گرفته است.

آیت الله رسول فلاحتی امروز، ۳۰ دی ماه در خطبه های نماز جمعه رشت، نظام استکبار به سردمداری آمریکا را دشمن بشریت دانست و اظهار کرد: آمریکا با قدرت پوشالی خود به دنبال سلطه بر کشورها و ملت هاست و در این راه هرگونه جنایتی را انجام می دهد.

وی با اشاره به نقش آفرینی مستقیم آمریکا در همه حوادث و توطئه ها و فتنه ها علیه ایران، افزود: در جریان اغتشاشات اخیر نیز شاهد بودیم که چگونه آمریکا می خواست ایران را وارد جنگ داخلی کند، اما بصیرت مردم دوباره شکست را برای دشمن رقم زد.

نماینده ولی فقیه در گیلان، با بیان اینکه دشمنان ملت ایران همواره دچار اشتباه محاسباتی می شوند، تصریح کرد: این ملت تربیت یافته مکتب اهل بیت(ع) و پیرو ولایت هستند و لذا دشمنان را می شناسند و نقشه های شوم آنان را در بزنگاه خنثی می کنند.

امام جمعه رشت با یادآوری همه خباثت ها و تبهکاری ها و فریبکاری ها و جنایت های آمریکا در حق ملت ایران، خاطرنشان کرد: روزی قدرت پوشالی شما به افول می رسد و خیانت های شما در حق ملت ها آشکار می شود و افرادی که امروز در داخل ایران با شما همصدا شدند و نقشه های شما را علیه انقلاب و ملت اجرایی کردند، علیه شما قیام می کنند.

وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای منزوی کردن ایران در عرصه های بین المللی، یادآور شد: هرچقدر ما را منزوی کنید، بیشتر به سمت قدرت افزایی و توانمندی خواهیم رفت، زیرا نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه راه عقلانیت و پیشرفت را در پیش گرفته و هرگز تسلیم قدرت های زر و زور نمی شود.

آیت الله فلاحتی خروج از برجام را یک بدنامی برای آمریکا و اروپا دانست و متذکر شد: امروز نیز شاهد همدستی اروپا و آمریکا علیه ایران هستیم، زیرا در فتنه اخیر به اهداف شوم خود نرسیدند و اکنون به سراغ سپاه پاسداران رفتند.

وی تروریست نامیدن سپاه پاسداران از سوی اروپا که میزبان و حامی تروریست های واقعی یعنی منافقین است را فاقد معنا و اعتبار دانست و اضافه کرد: این پیشنهاد احساسی از سوی پارلمان اروپا مطرح شده و هنوز عملیاتی نیست، اما در صورت تصویب چنین طرحی باید منتظر برخورد سخت و معنادار جمهوری اسلامی باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان، با تاکید بر لزوم تسریع در بهره برداری از راه آهن رشت - انزلی و رشت - آستارا، عنوان کرد: حضور دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه در گیلان می تواند زمینه ساز تکمیل هرچه سریع تر کریدور شمال به جنوب و در نتیجه شکوفایی اقتصاد گیلان و ایران باشد.

نظرات بینندگان