arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۵۱۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۳ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

بازدیداعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران از غرفه بانک در چهارمین نمایشگاه حمایت از صنعت پتروشیمی

گروه‌های مختلفی از فعالان صنایع، سرمایه‌گذاران و سازندگان قطعات مورد نیاز صنعت پتروشیمی و پتروپالایش با حضور در غرفه بانک ملی ایران، برای همکاری و استفاده از محصولات اعتباری و ابزارهای تامین مالی مورد نیاز با مدیران ارشد بانک ملی ایران بحث و تبادل نظر کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران با حضور در چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در کیش از غرفه بانک ملی ایران و دیگر شرکت های دانش بنیان و صنایع خلاق حاضر در نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان عضو هیات مدیره، سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری، علی رضا صادقی عضو هیات عامل و معاون بانکداری جامع، محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو بانک ملی ایران در راستای توسعه و گسترش همکاری ‌های دو جانبه و ایجاد تعامل بیشتر و مؤثرتر از شرکت های حاضر در این نمایشگاه بازدید و با تعدادی از مدیران بالادستی صنعت پتروشیمی دیدار و گفت و گو کردند.

همچنین گروه‌های مختلفی از فعالان صنایع، سرمایه‌گذاران و سازندگان قطعات مورد نیاز صنعت پتروشیمی و پتروپالایش با حضور در غرفه بانک ملی ایران، برای همکاری و استفاده از محصولات اعتباری و ابزارهای تامین مالی مورد نیاز با مدیران ارشد بانک ملی ایران بحث و تبادل نظر کردند.

گفتنی است، حمایت و تامین مالی شرکت های دانش بنیان، امروز به‌عنوان یک رویکرد و هدف در بانک ملی ایران دنبال می‌شود .لازم به ذکر است، غرفه بانک ملی ایران در این نمایشگاه از ساعت 17 الی 22 در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش (جنب فرودگاه)، روبروی درب B، پذیرای فعالان اقتصادی، مدیران صنایع و شرکت های پتروشیمی، کارآفرینان و علاقمندان خواهد بود.
نظرات بینندگان