arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۶۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۸ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۱

رحیمی مظفری، نماینده مجلس: از روز گذشته که مجلس در خصوص قیمت ارز جلسه داشته اتفاقی نیفتاده / بودجه ۱۴۰۲ را با دلار چند هزار تومانی خواهیم بست؟

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از روز گذشته که مجلس در خصوص قیمت ارز جلسه داشته اتفاقی نیفتاده و مردم سوال دارند که چه زمانی قیمت ارز کنترل خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از روز گذشته که مجلس در خصوص قیمت ارز جلسه داشتریال اتفاقی نیفتاده و مردم سوال دارند که چه زمانی قیمت ارز کنترل خواهد شد.

عبدالعلی رحیمی مظفری در تذکری با استناد به ماده ۷۵ آئین نامه داخلی مجلس، بیان کرد: چندین بار در پیشنهادهای نمایندگان و در مخالفت هایی که در صحن مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه مطرح شد گفته شد که رانت وجود دارد و تاکید شد که این رانت به ویژه در حوزه خودرو است. اگر رانتی وجود دارد شفاف بگویید تا ما هم در جریان قرار بگیریم.

وی در ادامه اظهار کرد: پس چرا مصوب می کنید ۸۵ درصد گران شدن خودروها به جیب دولت برود. چرا درآمد حاصل از گران شدن خودرو باید به جیب دولت برود. از دیروز صبح که مجلس جلسه غیرعلنی در خصوص ارز داشت هیچ اتفاقی نیفتاده است.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد: مردم در فضای مجازی اعتراض دارند که چرا قیمت دلار کنترل نمی شود. سوال بنده این است اکنون ما بودجه را با دلار چند هزار تومانی خواهیم بست؟

نظرات بینندگان