arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۸۲۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۶ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

اعلام خطر کیهان: رسانه هایی سعی دارند هاشمی را به نمازجمعه برگردانند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
کیهان نوشت:

رسانه های زنجیره ای فعال در فتنه سال 88 به شیوه راه بینداز و جا بینداز سعی دارند هاشمی را به نمازجمعه برگردانند.


این رسانه ها با ادبیاتی نظیر «شنیده شده است» و «گفته می شود» (!؟) اقدام به خبرسازی کرده و القاء علاقه خود به جای خبر کرده اند. روزنامه اجاره ای- زنجیره ای آرمان در این باره از قول برخی عناصر آلوده به فتنه 88 بازگشت هاشمی به نمازجمعه را «تقویت اعتدال» و «موجب پاسداری از وحدت» توصیف کرد. خبرگزاری ایلنا نیز از قول یکی از عناصر تندرو دوره اصلاحات نوشت: «بازگشت هاشمی به نمازجمعه به نفع نظام است.»

این در حالی است که مضمون آخرین خطبه هاشمی در 3 سال پیش آتش فتنه گری فتنه گران را شعله ورتر کرد و نقش مهمی در تشجیع آشوبگران و تفرقه انگیزی داشت. همچنین همان زمان گفته شد که وی به میل خود از حضور در نمازجمعه کنار کشیده و متأسفانه پس از آن نیز مواضع پرنوسانی نسبت به فتنه گران داشت. مواضع اشتباه آقای هاشمی در بحبوحه فتنه 88 باعث خشم مردم غیرتمند و انقلابی شد و بازخورد خود را در برخی اعتراض های شدید مردم در راهپیمایی عظیم روز 9 دی 1388 نشان داد. در واقع وی در آن فتنه پیچیده از سوی محافل فرصت طلب خرج تحرکات ساختارشکنانه گروهک های ضدانقلاب شد.


گفته می شود کسانی نظیر مهدی و فائزه هاشمی (دو متهم پرونده اغتشاشات که یکی از آنها به لندن پناه برده است) و حسین مرعشی در این زمینه نقش آفرینی فعالی داشته اند. مرعشی برای مدتی در بازداشت به سر برد اما حکم صادره درباره فائزه هاشمی هنوز به اجرا درنیامده است.


 حجت الاسلام والمسلمین تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مرداد ماه سال 88 در توضیح عدم حضور آقای هاشمی در نمازجمعه گفته بود ایشان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده سیاسی و غیرقابل قبول از جایگاه نمازجمعه در نمازجمعه شرکت نمی کند.


هاشمی آخرین بار خطیب نمازجمعه در تاریخ 26 تیر 88 بود که کسانی چون موسوی و کروبی نیز در آن خطبه ها برای اولین و آخرین بار حضور به هم رساندند. برخی اغتشاشگران همان روز در پوشش شرکت در نمازجمعه خود را به جمعیت رسانده و نماز را بعضاً با کفش و به صورت مختلط (زن و مرد) برپا! داشتند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۷
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
10
161
حالا وجود آقای هاشمی برای نظام شده خطر اما مفسدان و اختلاسگران و کوتوله های سیاسی شدن منجی ؟
بیسواد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
7
166
این خطر تو مجمع تشخیص مصلحته !!! کیهان نمیدونه مجمع تشخیص مصلحت تو ایران است نه آمریکا ؟!!!
نظرات بینندگان