arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۳ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

مصدومیت ۸۴ اصفهانی در حوادث چهارشنبه آخر سال

مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اعلام اینکه در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال مجموعاً ۸۴ نفر مصدوم شدند، گفت: از تعداد کل مصدومان امسال، ۸۵ درصد معادل ۷۰ نفر مرد و ۱۴ درصد معادل ۱۵ نفر زن بودند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا:مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اعلام اینکه در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال مجموعاً ۸۴ نفر مصدوم شدند، گفت: از تعداد کل مصدومان امسال، ۸۵ درصد معادل ۷۰ نفر مرد و ۱۴ درصد معادل ۱۵ نفر زن بودند.
 
عباس عابدی  با اشاره به آخرین جزییات حوادث چهارشنبه‌سوری استان اصفهان، اظهار کرد: در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال مجموعاً ۸۴ نفر مصدوم شدند که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته برابر با ۸۰ نفر بوده است.
 
وی با اعلام اینکه از تعداد کل مصدومان امسال ۸۵ درصد معادل ۷۰ نفر مرد و ۱۴ درصد معادل ۱۵ نفر زن بودند، افزود: تمام مصدومان به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل شدند، اما ۱۴ نفر از مصدومان توسط واحدهای امدادی ۱۱۵ و ۷۰ نفر توسط خود شهروندان به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها منتقل شده بودند.
 
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با تأکید بر اینکه بیشترین آسیب‌ها به چشم و دست‌ها و بیشترین علت رخداد حوادث انفجار ترقه بود، تصریح کرد: همچنین ۶۰ درصد از مصدومان در رده سنی ۱۰ تا ۲۰ سال قرار داشتند و بیشترین آسیب‌ها به نواحی چشم، دست، صورت و تنه افراد وارد شده است.
 
تنها یک حادثه به آتش‌نشانی گزارش شد
 
همچنین مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اعلام اینکه تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد که سه نفر از همشهریان ما دچار آسیب جدی شدند به ایسنا، گفت: به غیر از این مورد دلخراش مورد دیگری گزارش نشد.
 
ابراهیم مطلبی با اعلام اینکه تنها یک حادثه در چهارشنبه آخر سال به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد، اظهار کرد: در این حادثه متأسفانه سه نفر از همشهریان ما دچار آسیب جدی شدند و خساراتی هم به خانه آن‌ها وارد شد.
 
وی با بیان اینکه مورد دلخراش دیگری گزارش نشد، اظهار کرد: چند ماه تلاش همکارانم در آتش نشانی اصفهان به واسطه هشدارها و فرهنگ‌سازی مناسب به ثمر نشست و شهروندان ایمن‌مدار و با فرهنگ شهر اصفهان، همکاری خوبی در این زمینه داشتند.
نظرات بینندگان