arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۹ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

زلاتان ابراهیموویچ در ۴۱ سالگی به تیم ملی سوئد دعوت شد

زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سوئدی، در ۴۱ سالگی دوباره به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او که پس از سپری کردن یک مصدومیت طولانی‌مدت به میادین برگشته، به زودی در بازی‌های ملی ماه مارس ۲۰۲۳ برای سوئد به میدان خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: با تایید مربی تیم ملی سوئد، زلاتان ابراهیموویچ برای دو بازی پیش رو برابر بلژیک و آذربایجان در فهرست سوئد خواهد بود.

زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سوئدی، در 41 سالگی دوباره به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او که پس از سپری کردن یک مصدومیت طولانی‌مدت به میادین برگشته، به زودی در بازی‌های ملی ماه مارس 2023 برای سوئد به میدان خواهد رفت.

کد خبر : 1895918 | 24 اسفند 1401 ساعت 16:25 | 19.5K بازدید | 8 دیدگاهاو تمام‌نشدنی استدعوت از زلاتان به تیم ملی سوئد در 41 سالگیبا تایید مربی تیم ملی سوئد، زلاتان ابراهیموویچ برای دو بازی پیش رو برابر بلژیک و آذربایجان در فهرست سوئد خواهد بود.دعوت از زلاتان به تیم ملی سوئد در 41 سالگی
به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سوئدی، در 41 سالگی دوباره به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او که پس از سپری کردن یک مصدومیت طولانی‌مدت به میادین برگشته، به زودی در بازی‌های ملی ماه مارس 2023 برای سوئد به میدان خواهد رفت.

1806289
یان اندرسون سرمربی تیم ملی سوئد، در نشست خبری خود به دعوت از زلاتان ابراهموویچ برای بازی‌های پیش روی آن‌ها برابر بلژیک و آذربایجان در مرحله انتخابی یورو 2024 اشاره کرد. اندرسون گفت: «از زلاتان در طول این دو مسابقه استفاده خواهیم کرد. او وضعیت خوبی دارد و می‌تواند به تیم ملی کمک کند چون در غیر این‌صورت اصلا دعوتش نمی‌کردم.»

زمانی که سوئد به مصاف بلژیک برود، نزدیک به یک سال از آخرین بازی زلاتان برای سوئد گذشته است. آخرین بازی که ایبرا برای تیم ملی سوئد انجام داد، روز 29 مارس سال 2022 برابر لهستان بود. او که سال 2016 پس از حضور در جام ملت‌های اروپا بازنشسته شده بود، بعد از پنج سال غیبت در این تیم دوباره پیراهن سوئد را به تن کرد و این تیم را در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 همراهی کرد.

زلاتان مدت‌ها خانه‌نشین بود، اما اکنون دوباره پا به توپ شده است و به‌عنوان بازیکن تعویضی برای میلان به میدان می‌رود. زلاتان فقط 68 دقیقه در تمام مسابقات برای میلان به میدان رفته است. در کارنامه زلاتان 121 بازی و 62 گل ملی به چشم می‌خورد.

 

نظرات بینندگان