arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۷ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

پلیس: خودروها درصورت انجام دو تخلف حادثه‌ساز همزمان، توقیف می شوند

سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه کشور از توقیف خودروهایی که مرتکب دو تخلف حادثه‌ساز شوند، خبر داد. وی گفت: اگر خودرویی همزمان دو تخلف حادثه ساز مرتکب شود، همکاران ما نسبت به توقیف آن اقدام خواهند کرد، چرا که نمی شود به خاطر تعداد اندکی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند، اجازه دهیم سلامت دیگران به خطر بیفتد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: رئیس پلیس راه کشور از توقیف خودروهایی که مرتکب دو تخلف حادثه‌ساز شوند، خبر داد.

سردار حسن مومنی با بیان اینکه از روز گذشته موج اول سفرهای نوروزی آغاز شده است، گفت: امروز هم ما شاهد افزایش تردد در جاده‌ها هستیم، اما خوشبختانه مشکل ترافیکی جدی در محورهای مواصلاتی گزارش نشده است.
رئیس پلیس راه کشور، با اشاره به شرایط بارندگی در کشورگفت: در برخی از محورهای کشور شاهد بارندگی هستیم و توصیه ما به رانندگان این است که در صورت سفر و تردد به سمت مسیرهای کوهستانی، حتماً زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

مومنی در ادامه با اشاره برخورد با تخلفات حادثه ساز در سفرهای نوروزی گفت: در جلسه ای که با فرماندهان پاسگاه ها و روسای پلیس راه و راهور استان ها داشتیم، تاکید کردیم که با تخلفات حادثه ساز نظیر سرعت و سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو، انجام حرکات نمایشی، تردد از شانه خاکی و ... بدون اغماض برخورد شود.

وی گفت: اگر خودرویی همزمان دو تخلف حادثه ساز مرتکب شود، همکاران ما نسبت به توقیف آن اقدام خواهند کرد، چرا که نمی شود به خاطر تعداد اندکی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند، اجازه دهیم سلامت دیگران به خطر بیفتد.

رئیس پلیس راه کشور خاطرنشان کرد: خواهشی که از هموطنان عزیز داریم این است که در صورت اعلام محدودیت های ترافیکی، همکاری لازم را با همکاران ما داشته باشند تا مشکلی در این مواقع پیش نیاید.

نظرات بینندگان