arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۱ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

شهرداری: تهران خلوت شد/ بنا به آمار خروجی‌های شهر، سفر‌های تهرانی‌ها آغاز شده

حمید برادران مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران گفت: سفرهای نوروزی تهرانی ها به سمت شهرها آغاز شده است و بر اساس مشاهدات دوربین‌های نظارت تصویری از سطح شهر، تهران خلوت شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران گفت: سفرهای نوروزی تهرانی ها به سمت شهرها آغاز شده است و بر اساس مشاهدات دوربین‌های نظارت تصویری از سطح شهر، تهران خلوت شده است.

حمید برادران روز یکشنبه در خصوص وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار کرد: امروز ترافیک نسبتا روانی در شهر تهران جریان دارد و بنا به آماری که از خروجی های شهر تهران داریم سفرهای تهرانی ها به سمت شهرهای خودشان آغاز شده است.

وی افزود: امروز جریان روانی را در شبکه معابر تهران می بینیم و اتفاق خاصی را در صبحگاه امروز نداشتیم، گره های ترافیکی محدودی در بزرگراه نواب، ورودی تونل توحید و بزرگراه حکیم و قسمتی از بزرگراه یادگار امام مشاهده شده است.

برادران تاکید کرد: شهروندان تهرانی باتوجه به کاهش ترافیک در سطح شهر تهران از افزایش بی مورد سرعت خودداری کنند همچنین در زمان خستگی رانندگی نکنند و زمان سفرهای خود را به سمت شهرهای شمال مدیریت کنند.

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر مسیرهای هراز و فیروزکوه و بزرگراه تهران-شمال جریان روان تردد را داریم اما مسیر چالوس ترافیک است.

نظرات بینندگان