arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۴ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

اعلام ساعت فعالیت مراکز اهدای خون پایتخت در عید نوروز

مدیرکل انتقال خون استان تهران اعلام کرد که مراکز اهدای خون این استان در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان بر اساس زمان‌بندی جدید فعال خواهند بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایسنامدیرکل انتقال خون استان تهران اعلام کرد که مراکز اهدای خون این استان در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان بر اساس زمان‌بندی جدید فعال خواهند بود.
 
دکتر سید منتظر شُبّر با تبریک فرارسیدن سال جدید و تقارن بهار طبیعت با ماه مهمانی خدا، گفت: امیدواریم در کنار رسوم و آداب ایرانی اسلامی که در این ایام مورد توجه مردم قرار می‌گیرد، مسئله اهدای خون و نجات جان بیماران نیز در این شروع سال جدید و فرخندگی ایام، در برنامه‌ریزی پایتخت نشینان نوعدوست و مهربان قرار گیرد.
 
وی افزود: مرکز اهدای خون وصال شیرازی در روز ۲۹ اسفند و همچنین در روزهای اول و دوم فروردین ۱۴۰۲، از ساعت ۸ صبح تا ۲۰:۳۰ در خدمت داوطلبان اهدای خون خواهد بود و از روز پنجشنبه سوم فروردین همزمان با شروع ماه مبارک رمضان تا پایان تعطیلات نوروزی، از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ فعال است.
 
شُبّر ادامه داد: مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس در روزهای ۲۹ اسفند و همچنین اول و دوم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح تا ۱۷، آماده پذیرش مراجعین برای انجام این کار انسان دوستانه خواهند بود و از روز سوم فروردین تا شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ نیز، این سه مرکز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ در خدمت مردم برای اهدای خون هستند.
 
مدیرکل انتقال خون استان تهران اظهار کرد: دو مرکز اهدای خون ورامین و شهریار نیز از روز شنبه پنجم فروردین تا پنجشنبه دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون خواهند بود.
 
بنابر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی انتقال خون استان تهران، وی گفت: نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و مستمر است و از مردم شریف تهران درخواست می‌کنم در کنار روزهای شیرین نوروز، به فکر نجات جان بیماران نیازمند به خون باشند.
نظرات بینندگان