arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۱۹۸۰۳
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۰۹ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۲

ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز اول سال ۱۴۰۲

سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی این استان خبرداد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رییس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی این استان خبرداد.

سرهنگ پیمان کرمی افزود: این ترافیک سنگین در آزاد راه تهران - شمال از تونل ۱۷ تا شهرستانک و در ادامه جاده چالوس از شهرستانک تا نسا است.

وی بیان کرد: برای جاده چالوس توسط استان مازندران اعمال محدودیت یک طرفه شدن حدود ۴۰ دقیقه ای پیش بینی شده و این جاده در حال یکطرفه شدن است .

کرمی با اعلام روان بودن ترافیک در اتوبان تهران - کرج - قزوین گفت: در جاده چالوس از میدان امیر کبیر کرج تا منطقه نساء بارش پراکنده باران و در ارتفاعات کندوان بارش برف را داریم بنابراین باید احتیاط های لازم ازسوی رانندگان صورت گیرد .

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

نظرات بینندگان