arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۱۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۵ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۲

پلیس: سه واحد صنفی در دیلم به خاطر عدم رعایت شئونات ماه رمضان پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی و اصناف در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: سه واحد صنفی به خاطر عدم رعایت شئونات ماه رمضان پلمب شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهر: فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی و اصناف در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: سه واحد صنفی به خاطر عدم رعایت شئونات ماه رمضان پلمب شد.

مأموران پلیس اطلاعات به همراه سایر ادارات ذی ربط از واحدهای صنفی سطح شهر بازدید کردند.

سرهنگ محمدرضا محمودیان عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور رعایت بهداشت و سلامت شهروندان، گشت تلفیقی ویژه ماه مبارک رمضان تشکیل شد.

وی اضافه کرد: این گشت متشکل از مأموران پلیس اطلاعات این فرماندهی، نماینده شبکه بهداشت، اداره تعزیرات حکومتی و اداره اصناف از واحدهای صنفی و اغذیه فروشی‌های سطح شهرستان بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم افزود: در این راستا از تعداد ۴۵ مورد واحد صنفی بازدید که تعدادی از آنان اخطار پلمپ و سه مورد نیز به خاطر رعایت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان و داشتن تخلفات صنفی پلمپ شدند.

سرهنگ محمودیان با اشاره به استمرار این گونه طرح‌ها و نظارت بر صنوف تصریح کرد: برای واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان اخطار پلمب صادر می‌شود و در صورت تخلف هیچ‌گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از شهروندان و واحدهای صنفی دارالمومنین شهر دیلم خصوصاً رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌ها خواست تا حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت نموده و به الزامات در نظر گرفته شده صنفی در این ماه پایبند باشند.

نظرات بینندگان