arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۲۳۵۴
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۷ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۲

اولین دیدار وزیر خارجه سوریه از عربستان پس از ۱۱ سال

خبرگزاری سوریه (سانا)، عصر امروز (چهارشنبه)، خبر داد که «فیصل المقداد» وزیر خارجه این کشور وارد عربستان سعودی شده است. طبق این گزارش، «ولید الخریجی» معاون وزیر خارجه عربستان و شماری از مقامات ارشد این کشور در فرودگاه جده از هیأت سوری استقبال کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: خبرگزاری سوریه (سانا)، عصر امروز (چهارشنبه)، خبر داد که «فیصل المقداد» وزیر خارجه این کشور وارد عربستان سعودی شده است.

سانا گزارش داد که فیصل المقداد و هیأت همراه او در یک سفر کاری به دعوت «فیصل بن فرحان» همتای سعودی خود و به منظور گفت‌و‌گو پیرامون روابط دوجانبه و مسائل مورد اهتمام مشترک وارد شهر جده شده است.

طبق این گزارش، «ولید الخریجی» معاون وزیر خارجه عربستان و شماری از مقامات ارشد این کشور در فرودگاه جده از هیأت سوری استقبال کرده‌اند.

سانا همچنین اشاره کرد که «ایمن سوسان» دستیار وزیر خارجه سوریه، «جمال نجیب» مدیر اداره پشتیبانی اجرایی و «یزن الحکیم» از اعضای دفتر وزیر خارجه در این سفر فیصل المقداد را همراهی کرده‌اند.

لحظاتی پس از انتشار این گزارش، خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس) نیز این گزارش را تایید کرد و خبر داد که هیأت سوری به دعوت طرف سعودی وارد عربستان شده است.

اولین دیدار وزیر خارجه سوریه از عربستان پس از ۱۱ سال

اولین دیدار وزیر خارجه سوریه از عربستان پس از ۱۱ سال

نظرات بینندگان