arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۶۵۹۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۹ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

کودک ربوده شده از بوشهر در بردسیر کرمان آزاد شد

 فرمانده انتظامی بردسیر از دستگیری عاملان گروگانگیری یک پسر بچه ۶ ساله از بوشهر در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 فرمانده انتظامی بردسیر از دستگیری عاملان گروگانگیری یک پسر بچه ۶ ساله از بوشهر در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.
 
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منصور رمضان نژاد گفت: در پی اعلام گزارشی از پلیس بوشهر مبنی بر ربوده شدن یک پسر بچه ۶ ساله و احتمال ورود خودرو حامل این کودک به استان های همجوار، موضوع به تمامی واحدهای انتظامی شهرستان بردسیر منعکس شد.
 
وی افزود: در این راستا ماموران پاسگاه انتظامی کوه‌پنج بسرعت وارد عمل شدند و نسبت به پایش دقیق ترددهای محور سیرجان به بردسیر اقدام کردند که با توجه به حساسیت رهایی این گروگان خردسال با اجرای طرح مهار در تمامی محورهای مواصلاتی در نهایت خودرو مورد نظر هنگام عبور از محور سیرجان - بردسیر با هوشیاری ماموران این پاسگاه شناسایی و متوقف شد.
 
فرمانده انتظامی بردسیر تصریح کرد: این گروگان در کمتر از ۲ ساعت از زمان گزارش وقوع گروگانگیری آزاد و پنج متهم که درصدد انتقال او به یکی از استان های شمال شرق کشور بودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند.
 
وی با اشاره به تحویل این کودک به خانواده اش خاطرنشان کرد: علت و انگیزه این جرم خشن، اختلاف خانوادگی عنوان شده است اما به هر ترتیب برخورد پلیس و دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت جدی و قاطع خواهد بود.
 
بردسیر در فاصله ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.
 
 
 

 

نظرات بینندگان