arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۷۲۵
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۸ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

شریعتمداری:تصمیمی برای نامزدی ریاست جمهوری نگرفته‌ام

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمد شریعتمداری با اعلام این که فعالیت جمعیت دفاع از ارزش ها در تعلیق است ،خبر منتشره درباره نامزدی اش در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را تایید نکرد و آن را محصول تبلیغات زودهنگام برخی اشخاص و جریانات سیاسی دانست.

محمد شریعتمداری عضو شورای راهبردی روابط خارجی در واکنش به خبر کاندیداتوری‌اش در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر تصمیمی در این خصوص اتخاذ نکرده ام.

وی اگرچه تقاضای جمعی از اعضای ‌برخی گروه‌های سیاسی برای ورودش به عرصه انتخابات ریاست جمهوری را رد نکرد اما با ارائه توضیحاتی خبر معرفی خود به عنوان نامزد جمعیت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را غیرواقعی دانست.

* فعالیت جمعیت دفاع از ارزش‌ها تعلیق است

عضو موسس جمعیت دفاع از ارزش‌ها افزود: این جمعیت بر اساس تصمیم هیئت موسس کلیه فعالیت‌های خود را از چند سال گذشته تعلیق کرده و در مدت اخیر جلسه‌ای نداشته لذا هنوز نمی‌تواند کاندیدایی برای انتخابات آینده معرفی کند.

* تبلیغات زودهنگام انتخاباتی مفید نیست

شریعتمداری انتشار اینگونه اخبار را ناشی از اشتیاق برخی اشخاص و جریانات سیاسی به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی دانست و متذکر شد این نوع فعالیت‌ها فعلا مفید نیست.

وی ضمن تقدیر از حسن نظر اشخاص و گروه‌هایی که او را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری آینده مطرح کرده‌اند، در عین حال متذکر شد هنوز تا انتخابات ریاست جمهوری یازدهم فاصله زیادی هست.

مشاور دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: قطعاً کسانی که تصمیم به ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری می‌گیرند، نیازمند بررسی دقیق شرایط کشور و برنامه‌ریزی اساسی هستند و اگر می‌خواهند برای کشور و نظام کارآمد باشند، نباید شتابزده عمل کنند.

* هر جا باشم، سرباز رهبری و خادم نظام هستم

شریعتمداری در پایان گفت: این حقیر هر جا باشم، سرباز رهبری و خادم نظام هستم و هر جا احساس کنم حضور بنده برای خدمت به کشور و نظام و ملت مفید است، دریغ نکرده و بر اساس تکلیف شرعی خود عمل می‌کنم.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات بینندگان