arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۷۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۶ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲

رئیس سازمان خصوصی‌سازی: واگذاری استقلال و پرسپولیس قطعی است / جزئیات واگذاری هفته آینده اعلام‌ می‌شود

معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور گفت: باشگاه استقلال و پرسپولیس به روش مناسب و درست واگذار خواهد شد.  حسین قربانزاده صبح امروز (۴ خردادماه) در جریان بازدید از یک پروژه‌ نیمه‌تمام ورزشی زنجان جهت انجام مولدسازی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه جزئیات واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هفته آینده اعلام‌ می‌شود، اظهار کرد: واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار کشور قطعی بوده که البته این کار در گرو وجود مشتری برای این باشگاه‌ها است. 
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور گفت: باشگاه استقلال و پرسپولیس به روش مناسب و درست واگذار خواهد شد. 

حسین قربانزاده صبح امروز (۴ خردادماه) در جریان بازدید از یک پروژه‌ نیمه‌تمام ورزشی زنجان جهت انجام مولدسازی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه جزئیات واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هفته آینده اعلام‌ می‌شود، اظهار کرد: واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار کشور قطعی بوده که البته این کار در گرو وجود مشتری برای این باشگاه‌ها است. 

وی با بیان اینکه در رابطه با بهره‌وری دارایی‌های استان به درستی فکر نشده است، افزود: از جمله این موارد، پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری است که سالیان سال به حا خود رها شده است؛ در حالی‌که با دارایی‌های ثابت و غیرمولد داخل شهر زنجان می‌شد زودتر این ورزشگاه را تکمیل کرد. 

این مسئول با بیان اینکه در زمان حاضر ۱۲۵۰ دارایی مازاد در سطح کشور تصویب شده است که در مسیر مولدسازی قرار دارد، در رابطه با ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان، اذعان کرد: ورزشگاهی که در چند دوره ساخت مجدد و تجهیز شود نشان می‌دهد تدبیر درستی در خصوص تامین منابع آن انجام نگرفته است. 

رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور ابزار کرد: مولدسازی گام‌هایی دارد و باید با یک تدبیر دقیق انجام شود تا همه از مزایای آن بهره‌مند شوند. 

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها، امسال سال تحول پروژه‌های رها شده با سطح قابل قبولی از پیشرفت فیزیکی است؛ چرا که برای مولدسازی به سراغ دارایی‌های غیرمولد می‌رویم چون مردم حق دارند از مزایای مولدسازی‌ها بهره‌مند شوند. 

نظرات بینندگان