arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۸۳۱۳
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۱ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

کشف ۷۰ کیلو گرم تریاک در دشتستان

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در استان بوشهر از کشف ۷۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه نفر قاچاقچی در این شهرستان خبر داد. 
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در استان بوشهر از کشف ۷۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه نفر قاچاقچی در این شهرستان خبر داد. 
 
سرهنگ عباس علی‌یاری  اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتمایی و برقراری نظم و امنیت و اقدامات فنی و پلیسی مبنی بر اینکه فردی در قالب خانوادگی و شگردهای خاص بصورت حرفه ای و جاسازی قصد انتقال مواد مخدر از استان هرمزگان به استان فارس را دارد مراتب در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
وی افزود: ماموران پلیس مواد مخدر شهرستان دشتستان با همکاری و هماهنگی با پلیس مواد مخدر استان و شهرستان دشتی در یک عملیات منسجم دو دستگاه خودرو را توقیف و در بازرسی از خودرو ها تعداد ۴۳ بسته تریاک از یکی خودروها و در بازرسی خودرو دیگر تعداد ۳۱ بسته تریاک که به صورت حرفه ای جاسازشده بود، کشف و ضبط کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با اعلام این که در این عملیات ۲ دستگاه خودرو مورد استفاده قاچاقچیان توقیف شد، عنوان کرد: پلیس ضمن متلاشی‌کردن این باند هر سه نفر متهم را پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کرد.
 
علی‌یاری ادامه داد: قاچاقچیان مواد مخدر این بار نیز با هوشیاری پلیس از رسیدن به مقاصد شوم خود بازماندند.
 
وی با اشاره به نقش تعیین کننده اخبار و اطلاعات در دستگیری سوداگران مرگ با مشارکت عمومی از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .
 
 
 

 

نظرات بینندگان