کد خبر: ۷۲۸۶۲۵
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۱ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

 ساپینتو گزینه جانشینی هموطنش در الغرافه

رسانه‌های یونانی از علاقه باشگاه الغرافه قطر برای استخدام سرمربی پرحاشیه استقلال خبر می‌دهند. روزنامه «گاتزتا» یونان نوشت؛ در قطر، ماندن پدرو مارتینز پرتغالی روی نیمکمت الغرافه برای فصل بعد را چندان قطعی نمی‌دانند و از هموطن او یعنی ریکاردو ساپینتو به‌عنوان جایگزین احتمالی او یاد می‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال شاید فصل آینده روی نیمکت الغرافه قطر بنشیند.

ریکاردو ساپینتو که تابستان گذشته با امضای قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر هدایت استقلال تهران را برعهده گرفت، آینده حرفه‌ای و ادامه حضورش در جمع آبی‌پوشان تهرانی پس از فصلی پرفراز و نشیب در هاله‌ای از ابهام است.

با این حال رسانه‌های یونانی از علاقه باشگاه الغرافه قطر برای استخدام سرمربی پرحاشیه استقلال خبر می‌دهند. روزنامه «گاتزتا» یونان نوشت؛ در قطر، ماندن پدرو مارتینز پرتغالی روی نیمکمت الغرافه برای فصل بعد را چندان قطعی نمی‌دانند و از هموطن او یعنی ریکاردو ساپینتو به‌عنوان جایگزین احتمالی او یاد می‌کنند.

سایت «fosonline» یونان هم خبر داد؛ پدرو مارتینز که سابقه هدایت المپیاکوس را دارد، تا سال 2024 تحت قرارداد با الغرافه است، اما هر چیزی درباره آینده حرفه‌ای او امکان‌پذیر است. بر اساس گزارش رسانه‌های قطری، مدیران باشگاه الغرافه اولین تماس‌‌ها را با ساپینتوی 52 ساله گرفته‌اند، مربی که سابقه سرمربیگری تیم آترومیتوس یونان را در کارنامه‌اش دارد.

نظرات بینندگان