کد خبر: ۷۲۸۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۰۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

 پائولو مالدینی از میلان اخراج شد

روز گذشته (دوشنبه) خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه مالدینی و ماسارا با جری کاردیناله به عنوان رئیس گروه «رِدبِرد» به عنوان مالک باشگاه میلان جلسه‌ای داشته‌اند که قرار بوده در آن سیاست‌های باشگاه برای فصل آینده تعیین شود. ظاهراً اما نتیجه این جلسه چیزی جز تنش و اختلاف شدید میان طرفین نبوده تا حدی که مالک باشگاه چشم خود را روی سابقه و محبوبیت و اعتبار مالدینی به عنوان اسطوره باشگاه می‌بندد و دستور اخراج او و دستیارش را صادر می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: به تنش کشیدن شدن روابط میان مدیران باشگاه میلان، به اخراج اسطوره این باشگاه از سمت مدیر ورزشی روسونری منجر شد.

رسانه‌های ایتالیایی از اخراج پائولو مالدینی مدیر ورزشی باشگاه میلان و دستیار او ریکی ماسارا به دستور مالک باشگاه خبر دادند.

روز گذشته (دوشنبه) خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه مالدینی و ماسارا با جری کاردیناله به عنوان رئیس گروه «رِدبِرد» به عنوان مالک باشگاه میلان جلسه‌ای داشته‌اند که قرار بوده در آن سیاست‌های باشگاه برای فصل آینده تعیین شود. ظاهراً اما نتیجه این جلسه چیزی جز تنش و اختلاف شدید میان طرفین نبوده تا حدی که مالک باشگاه چشم خود را روی سابقه و محبوبیت و اعتبار مالدینی به عنوان اسطوره باشگاه می‌بندد و دستور اخراج او و دستیارش را صادر می‌کند. این در حالی بود که گفته می‌شد مالدینی در نتیجه اختلافات شکل گرفته خودش تصمیم به استعفا گرفته است.

سایت توتومرکاتووب ایتالیا نوشته که یکی از دلایل اصلی به تنش کشیده شدن روابط میان مالدینی و کاردیناله، دخالت‌های جورجو فورلانی مدیراجرایی باشگاه در امور مربوط به نقل و انتقال بازیکنان از جمله تمدید قرارداد اخیر رافائل لیائو بوده که دلخوری مدیر ورزشی باشگاه به عنوان مسئول اصلی رسیدگی به این مسائل را در پی داشته است.

جدایی مالدینی از میلان در حالی رخ می‌دهد که او در تمام دوران حضورش در دنیای فوتبال چه به عنوان بازیکن، چه به عنوان مدیر عضو روسونری بوده است.

طبق گمانه‌زنی‌های اولیه رسانه‌های ایتالیایی، با برکناری مالدینی، پست او به ایگلی تاره مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو خواهد رسید که روز گذشته اعلام کرد قراردادش به عنوان مدیر ورزشی باشگاه را تمدید نخواهد کرد. گزینه دیگر هم ایفای نقش فورلانی به عنوان مدیر ورزشی با حفظ سمت مدیر اجرایی است.

نظرات بینندگان