arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۲۹۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

شهادت کودک سه ساله فلسطینی بر اثر جراحت وارده در تیراندازی اسرائیلی ها

«محمد التمیمی» کودک سه ساله فلسطینی که دو روز پیش در جریان تیراندازی نظامیان اسرائیلی در شهرک النبی صالح واقع در شمال رام‌الله زخمی شده بود، به شهادت رسید. این کودک فلسطینی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله نظامیان اسرائیلی قرار گرفته و زخمی شده و در بیمارستانی در رام‌الله بستری بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: «محمد التمیمی» کودک سه ساله فلسطینی که دو روز پیش در جریان تیراندازی نظامیان صهیونیست در شهرک النبی صالح واقع در شمال رام‌الله زخمی شده بود، به شهادت رسید.

بنابر گزارش وبگاه «شهاب نیوز»، این کودک فلسطینی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفته و زخمی شده و در بیمارستانی در رام‌الله بستری بود.

جنبش حماس نیز در واکنش به شهادت این کودک فلسطینی اعلام کرد که این جنایت‌های رژیم اشغالگر هرگز ما را از ادامه راه مبارزه و مقاومت بازنخواهد داشت.

حماس تأکید کرد: «جنایت‌های مکرر رژیم اشغالگر علیه کودکان ما که آخرین مورد آن نیز شهادت التمیمی بود و همزمان با روز جهانی کودکان قربانی جنگ توسط اشغالگران به شهادت رسید، نشان داد که بایستی رژیم صهیونیستی اشغالگر را در فهرست ننگن هدف قرار دادن کودکان درج و این رژیم را به دلیل ارتکاب جنایت‌های مستمر علیه ملت فلسطین مجازات کرد».

حماس همچنین تأکید کرد که این جنایت‌ها و تجاوزات علیه ملت فلسطین هرگز ملت ما را از ادامه راه مبارزه و مقاومت در دفاع از سرزمین و مقدسات آن تا تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس، باز نخواهد داشت.

نظرات بینندگان