کد خبر: ۷۲۹۱۳۳
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۶ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

ساپینتو با هواداران استقلال خداحافظی کرد / پیشنهاد قابل توجهی از باشگاه دریافت نکردم

ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در پیامی در صفحه شخصی‌اش از هواداران استقلال خداحافظی کرد. به این ترتیب ساپینتو برای فصل آینده سرمربی استقلال نخواهد بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش۳: در پی حواشی اخیر پیرامون ادامه یا قطع همکاری ریکاردو ساپینتو با باشگاه استقلال، این مربی پرتغالی ضمن تشکر از هواداران جدایی خود را اعلام کرد.

 

در پیام ساپینتو آمده است:

«خانواده عزیز استقلال،

امروز با استقلال خداحافظی کردم، باشگاهی که تبدیل به خانه دوم شده است. سفر ما با پیروزی‌هایی همراه بود که مهمترین آن اولین قهرمانی ما در سوپرجام در 75 سال اخیر بود. فوتبال نفس‌گیر و خط حمله مهیب ما میراثی ماندگار از خودگذشتگی و مقاومت به جا گذاشت، میراثی که امیدوارم تیم در سال‌های آینده همچنان بر روی چنین میراثی ساخته شود.

با این حال، من با چالش‌هایی روبه‌رو شده‌ام که دیگر نمی‌توان آنها را نادیده گرفت، بی‌احترامی برخی از حریفان، سختی هشت ماهه بدون پاداش (پرداخت حقوق) و تصمیمات مشکوک داوران، مسئولان مربوط و کمیته انضباطی.

برخلاف آنچه نشان داده می‌شود، پیشنهاد قابل توجهی از باشگاه دریافت نکرده یا رد نکرده‌ام. پیوند اعتماد با اعضای هیئت مدیره کاهش یافته است. در نتیجه، تصمیم گرفتم به دنبال مسیری متفاوت باشم.

طبق قولی که داده بودم، تا آخر برای تیم‌مان به طور خستگی ناپذیر جنگیدم. متأسفانه، این وضعیت (احقای حقم) مستلزم مداخله قانونی برای حل و فصل است، قدمی که من هرگز نمی‌خواستم بردارم. لطفاً بدانید، این تصمیم بازتابی از احساسات من نسبت به باشگاه یا هواداران وفادار آن نیست. این اقدامی است که برای اصلاح یک اشتباه و تأمین عدالت برداشته شده است.

از تک‌تک شما هواداران، بازیکنان و حامیان تشکر می‌کنم. متأسفانه به دلیل شرایط فعلی مدیریت باشگاه، ادامه کار را غیرممکن می‌بینم. این خداحافظی نتیجه تأمل جدی و اتفاقات اخیر است. امیدوارم در شرایط مختلف بتوانیم یک بار دیگر برای باشگاه فوق‌العاده خود متحد شویم. با آرزوی موفقیت برای استقلال؛ باشد که به اوج‌گیری خود ادامه دهد تا اینکه دوباره همدیگر را ببینیم.

قربان شما

ریکاردو ساپینتو».

نظرات بینندگان