کد خبر: ۷۲۹۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۳ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

صدور هشدار قرمز در شهرستان فیروزکوه/ مردم در حاشیه رودخانه‌ها تردد نکنند

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه از صدور هشدار وضعیت قرمز آب و هوایی در فیروزکوه خبر داد و گفت: مردم از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند، زیرا احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها و خسارت وجود دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه از صدور هشدار وضعیت قرمز آب و هوایی در فیروزکوه خبر داد و گفت: مردم از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند، زیرا احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها و خسارت وجود دارد.

سید مهرداد حسینی با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی، اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و افزایش شدت بارش‌ها برای بعد از ظهر و عصر امروز با تصمیم ستاد مدیریت بحران، هشدار وضعیت قرمز در شهرستان فیروزکوه صادر شد.

وی افزود: با توجه به هشدارهای صادره و پیش‌بینی سازمان هواشناسی شدت بارش‌ها به مراتب بیشتر از روز گذشته اعلام شده که امروز بارش رگباری، تند باد شدید، احتمال تگرگ و همچنین احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها و خسارت وجود دارد.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه در پایان گفت: با توجه به سیل روز گذشته در نقاطی از شهرستان لازم است مردم توجه به هشدارهای هواشناسی را جدی گرفته و همچنین با توجه به تعطیلی مناطق گردشگری از توقف در این مناطق جدا خودداری کنند.

نظرات بینندگان