کد خبر: ۷۲۹۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۰۹ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

محسن رضایی استعفا داد

یک عضو دفتر محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور، استعفای او از این سمت را تایید کرد. او درباره علت این استعفا توضیح داده است که «به‌دلیل حضور تمام وقت ایشان در دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، رئیس‌جمهور با استفعای وی موافقت کرده است.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک عضو دفتر محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور، استعفای او از این سمت را تایید کرد.

به گزارش «انتخاب»، یک عضو دفتر محسن رضایی به خبرگزاری تسنیم گفته است که «استعفای آقای رضایی از معاونت اقتصادی دولت پذیرفته شد.»

او درباره علت این استعفا توضیح داده است که «به‌دلیل حضور تمام وقت ایشان در دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، رئیس‌جمهور با استفعای وی موافقت کرده است.»

در روزهای اخیر اخباری درمورد کناره گیری محسن رضایی از دولت به گوش می رسید.

این عضو دفتر محسن رضایی گفت: رهبر انقلاب در سخنرانی که در جمع دانشجویان داشتند، نسبت به عدم تحقق اهداف شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا انتقاد کرده بودند. 

وی افزود: بر همین اساس تغییراتی در شورای عالی در نظر گرفته شد که یکی از مهمترین این تغییرات تکمیل دبیرخانه دائمی و تمام وقت برای این شورای عالی به منظور ساماندهی بهتر برگزاری جلسات تا پیگیری مصوبات است. 

او ادامه داد: رئیس‌جمهور به عنوان فرمانده شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا برای ساماندهی وظایف جدید دبیرخانه، طی حکمی آقای دکتر رضایی را به عنوان رئیس دبیرخانه شورای عالی منصوب کردند که این حکم به زودی به شکل رسمی اعلام خواهد شد. 

ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ۳ شهریور ۱۴۰۰ در حکمی محسن رضایی را به سمت «معاون اقتصادی» خود، «دبیر شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا» و «دبیر ستاد اقتصادی دولت» منصوب کرد.

نظرات بینندگان