کد خبر: ۷۲۹۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۲ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

خطر ریزش سنگ در آزادراه تهران- شمال/ مسافران در حاشیه جاده توقف نکنند

رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به رفع انسداد آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان مسافران به هیچ وجه در حاشیه جاده چالوس توقف نکنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به رفع انسداد آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان مسافران به هیچ وجه در حاشیه جاده چالوس توقف نکنند.

سرهنگ پیمان کرمی روز چهارشنبه ۲۴ خرداد با بیان اینکه آزادراه تهران - شمال از روز شنبه به دلیل ریزش سنگ در حوزه مازندران بسته شد افزود: اکنون این جاده بازگشایی شده و با توجه به بارش باران و وقوع سیلاب اخیر در جاده کرج - چالوس، احتمال سقوط سنگ در این محور دور از انتظار نیست.

کرمی گفت: مسافران قبل از سفر از وضعیت جوی و راه‌ها مطلع سپس اقدام به سفر کنند.

رئیس پلیس راه البرز بیان کرد: با توجه به اینکه تردد فقط از طریق آزادراه تهران -شمال صورت می‌گیرد مسافران زمان رفت و برگشت خود را مدیریت کنند.

کرمی افزود: مسیر تونل شماره ۱۶ آزادراه تهران -شمال تا انتهای تونل البرز زیر مجموعه استان البرز است و اکنون از این مسیر تا تونل کندوان حدود ۳۴ کیلومتر بازگشایی و تردد انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه البرز گفت: جاده قدیم کرج - چالوس نیز که از عصر روز پنجشنبه هفته گذشته به دلیل بارش رگباری و وقوع سیل بسته شده بود همچنان ادامه دارد.

نظرات بینندگان