arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۹ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۲

تاج: تعمیر ورزشگاه آزادی زمان‌بر است/ جذب ستارگان در عربستان اتفاق ساده‌ای نیست

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی کیش، گفت: اعلام کردند که تعمیر ورزشگاه آزادی زمان‌بر است و به احتمال زیاد تا آغاز لیگ برتر به اتمام نخواهد رسید که قطع یقین خوشایند ما نیست و به نظر می‌رسد با الگوگیری می‌توان زمان اتمام این طرح را کاهش داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی کیش، گفت: اعلام کردند که تعمیر ورزشگاه آزادی زمان‌بر است و به احتمال زیاد تا آغاز لیگ برتر به اتمام نخواهد رسید که قطع یقین خوشایند ما نیست و به نظر می‌رسد با الگوگیری می‌توان زمان اتمام این طرح را کاهش داد.

«مهدی تاج» روز پنجشنبه در نشست مجمع هیات‌های فوتبال سراسر کشور که در کیش برگزار شد، با اشاره به اینکه این جزیره ظرفیت میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی ورزشی را دارد، اظهار کرد: تمامی شرایط و استانداردهای لازم برای میزبانی از رویدادهای فوتبالی ملی و بین المللی، اعم از فرودگاه فوق مدرن، کیفیت بالای هتلینگ و ورزشگاه‌های حرفه‌ای هیبریدی در کیش وجود دارد که یک ظرفیت بی نظیر در سطح کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: ظرفیت میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی در شهرهای مختلف کشور به گونه‌ای است که شاید در شهری ورزشگاه استانداردی وجود داشته باشد ولی هتلینگ یا فرودگاه مناسبی ندارد؛ اما در مورد کیش باید اذعان کرد که این جزیره زیبا تمامی استانداردهای لازم را یکجا دارد.

رییس فدراسیون فوتبال از سازمان منطقه آزاد کیش و هم افزایی موجود در این جزیره برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری ورزشی، قدردانی کرد.

وی با اشاره به سرمایه گذاری یک هزار میلیارد ریالی طی ۹ ماه گذشته در کیش برای بازسازی و احداث ورزشگاه‌ها، گفت: ورزشگاه‌های ایجاد شده در این جزیره استانداردهای لازم را دارند و عملکرد مدیران این جزیره در ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در این مدت کوتاه باید به الگویی برای سایر مناطق کشور تبدیل شود.

تعمیر ورزشگاه آزادی شاید تا آغاز لیگ برتر به اتمام نرسد

«تاج» ادامه داد: اعلام کردند که تعمیر ورزشگاه آزادی زمان‌بر است و به احتمال زیاد تا آغاز لیگ برتر به اتمام نخواهد رسید که قطع یقین خوشایند ما نیست؛ به نظر می‌رسد با الگوگیری می‌توان زمان اتمام این طرح را کاهش داد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ رویداد ورزشی به اندازه فوتبال فراگیر نیست، اظهار کرد: رقابت در جهان کنونی به صورت رویدادهای مختلف ورزشی نمایان می‌شود؛ اینکه عربستان به یکباره به دنبال جذب ستارگان جهانی فوتبال می‌رود و قطر از جام جهانی فوتبال میزبانی می‌کند، یک اتفاق ساده نباید تلقی شود.

نظرات بینندگان