کد خبر: ۷۳۰۱۶۰
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۱ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

بازداشت ۳ عامل تولید و توزیع مشروبات الکلی مرگبار در البرز

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر مسمومیت چندین نفر درپی مصرف مشروبات الکلی، سخنگوی فراجا از ورود پلیس به این موضوع و دستگیری سه نفر از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا:به دنبال انتشار اخباری مبنی بر مسمومیت چندین نفر درپی مصرف مشروبات الکلی، سخنگوی فراجا از ورود پلیس به این موضوع و دستگیری سه نفر از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان خبر داد.
 
سردار سعید منتظرالمهدی   با اشاره به انتشار خبری مبنی بر مسمومیت چندین نفر درپی مصرف مشروبات الکلی که گفته می‌شود منجر به مرگ هفت تن و مسمومیت شدید حدود چهل تن دیگر شده است، گفت: به دنبال اطلاع پلیس از این موضوع بلافاصله رسیدگی به آن به طور ویژه در دستورکار تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی، اطلاعات و ... قرار گرفت.
 
 
وی با اشاره به نتایج اقدامات پلیس تا کنون گفت: با اقدامات انجام شده و در جریان چندین مرحله عملیات پلیسی که از سوی افسران و کارآگاهان پلیس آگاهی در استان البرز انجام شد، تا کنون سه نفر از عوامل اصلی این پرونده که اقدام به تولید وتوزیع این محصولات کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
 
سخنگوی فراجا با بیان اینکه احتمال دستگیری افراد دیگری نیز وجود دارد، خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد و تعدادی دیگر از افراد مرتبط با این پرونده نیز شناسایی شده‌اند.
نظرات بینندگان