arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۰۴۱۳
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۰۹ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

انفجار بمب در مسیر یک خودروی نظامی اسرائیل در جنین / ۵ نظامی اسرائیلی زخمی شدند

۵ نظامی اسرائیلی در جریان درگیری صبح امروز با مبارزان فلسطینی در اردوگاه جنین زخمی شدند. به گفته شبکه المیادین، این نظامیان در جریان انفجار بمب در مسیر یک خودروی نظامی اسرائیلی ها در محله الجابریات زخمی شدند. به گفته شبکه المیادین، نیروهای اسرائیلی یک بالگرد نظامی را برای تخلیه زخمی های خود به جنین ارسال کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رسانه های خبری از زخمی شدن دستکم ۵ نظامی صهیونیست در جریان یورش صبح امروز آنها به اردوگاه جنین در کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش شبکه المیادین، ۵ نظامی صهیونیست در جریان درگیری صبح امروز با مبارزان فلسطینی در اردوگاه جنین زخمی شدند.

به گفته این شبکه، این نظامیان در جریان انفجار بمب در مسیر یک خودروی نظامی صهیونیستها در محله الجابریات زخمی شدند.

پیش از این گردان جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از تیراندازی شدید به سمت نظامیان رژیم صهیونیستی و خودروهای آنها و انفجار بمب در چند محور در مسیر این خودروها خبر داده بود.

رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع نظامی این رژیم گفتند: قدرت بمب های استفاده شده علیه آنها در اردوگاه جنین، نظامیان اسرائیلی را غافلگیر کرده است.

به گفته شبکه المیادین، نیروهای رژیم صهیونیستی یک بالگرد نظامی را برای تخلیه زخمی های خود به جنین ارسال کرده است.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌ها تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

نظرات بینندگان