arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۰۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۵ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

سردار رادان: به حکم قانون باید با قانون شکنان قاطعانه برخورد کرد

فرمانده فراجا تاکید کرد که به حکم قانون باید با قانون شکنان قاطعانه برخورد کرد و کسی که بخواهد از روی خط قرمز امنیت عبور کند حتماً با سدی محکم به نام قانون مواجه خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: فرمانده فراجا تاکید کرد که به حکم قانون باید با قانون شکنان قاطعانه برخورد کرد و کسی که بخواهد از روی خط قرمز امنیت عبور کند حتماً با سدی محکم به نام قانون مواجه خواهد شد.

 سردار احمدرضا رادان در حاشیه سفر به استان خوزستان و حضور بر مزار «شهید محمد قنبری» در شهرستان صیدون گفت:‌ به دنبال حادثه تلخی که متاسفانه پیش آمد و یکی از رزمندگان حوزه امنیت به درجه رفیع شهادت نائل شد وظیفه خود دانستیم که برای بررسی، سرکشی، عرض سلام و ادب خدمت خانواده و کنار مزار شهید محمد قنبری برسیم و تسلیت و تبریک تقدیمشان کنیم. ان‌شاءالله این خون‌های پاک مقدمه‌ای باشد بر حذف همه زشتی‌ها و پلشتی‌ها و همچنین حذف آن کسانی که به خود جرأت می‌دهند دیوار امنیت را خراب کنند یا از آن بالا بروند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: کسی که دیوار قانون را می شکند و هنجارشکنی و بی‌قانونی می‌کند صف آن از صف مردم و قانون‌مداران جدا و طبیعی است با قانون شکن به حکم قانون باید قاطعانه برخورد کرد و این را به مردم عزیز قول می‌دهم که آن کسی که بخواهد از روی خط قرمز امنیت عبور کند حتماً با سدی محکم به نام قانون مواجه خواهد شد.

نظرات بینندگان