کد خبر: ۷۳۰۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۴ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

سه کشته و یک مصدوم بر اثر تصادف در محور بیرجند - نهبندان

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر تصادف رخ به رخ ۲ خودرو در محور بیرجند - نهبندان سه نفر در دم جان باختند و یک نفر مصدوم شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایرنا : رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر تصادف رخ به رخ ۲ خودرو در محور بیرجند - نهبندان سه نفر در دم جان باختند و یک نفر مصدوم شد.
 
سرهنگ علیرضا رضایی  اظهار کرد: ساعت چهار و ۴۰ دقیقه صبح امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر ۷۵ محور بیرجند - نهبندان بلافاصله ماموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه نیسان با سواری پژو ۴۰۵، خودروها دچار حریق شده و سه نفر جان خود را از دست دادند، یک سرنشین خودرو نیز مصدوم و با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.  
 
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: این خودروها پس از تصادف در آتش سوختند و بررسی‌های اولیه نشان داده که یکی از آنها حامل سوخت قاچاق بوده و بررسی برای سوخت‌کش بودن خودرو دیگر در دست اقدام است.
 
برخورد ۲ خودرو در محور نهبندان - سربیشه سه فوتی داشت
 
وی بیان کرد: علت دقیق این حادثه نیز در دست بررسی است.
 
طول مسیر بیرجند - نهبندان ۲۰۰ کیلومتر است که تاکنون حدود نیمی از آن دوبانده شده و مابقی در دست اجراست.
 
علاوه بر این تردد خودروهای سوخت‌کش موسوم به شوتی با سرعت‌های بالا در جاده‌های خراسان جنوبی به معضل نگران کننده تبدیل شده و آمار تصادفات جاده‌ای را در این استان افزایش داده است.
 
خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و با استان سیستان و بلوچستان و کشور افغانستان از سمت شهرستان‌های نهبندان و سربیشه هم مرز است.
نظرات بینندگان