arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۲۱۴۷
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۲۰ - ۱۲ تير ۱۴۰۲

مشاجره بر سر قیمت مرغ منجر به قتل شد

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس از وقوع یک فقره قتل در بخش مرزن آباد چالوس خبرداد و گفت : این حادثه بر اثر مشاجره بر سر قیمت گوشت مرغ میان مسافر و فروشنده رخ داد که منجر به قتل مرغ فروش شد. وی افزود : به علت شدت جراحات ضربه های چاقو، فروشنده مرغ در دم جان باخت
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

  جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس از وقوع یک فقره قتل در بخش مرزن آباد چالوس خبرداد و گفت : این حادثه بر اثر مشاجره بر سر قیمت گوشت مرغ میان مسافر و فروشنده رخ داد که منجر به قتل مرغ فروش شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس مازندران سرهنگ محسن سلیمانی افزود : به علت شدت جراحات ضربه های چاقو، فروشنده مرغ در دم جان باخت

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد : خانواده این مسافر به قصد خریدن مرغ در یکی از مرغ فروشی های این منطقه مراجعه می کنند که جر و بحث بر سر قیمت مرغ بین فروشنده و خریدار اتفاق می افتد و مرد مسافر با چاقو به سمت و سوی فروشنده حمله ور و او را مجروح می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی چالوس ادامه داد : فروشنده مرغ در حین اعزام و انتقال به بیمارستان متاسفانه به علت شدت جراحات فوت می کند و ماموران کلانتری ۱۳ بلافاصله در صحنه حاضر و قاتل را دستگیر می کنند.

سلیمانی افزود : متهم در بازجویی ها به ارتکاب این جرم اعتراف کرد و از شهروندان این منطقه انتظار می رود در مراودات اجتماعی سعه صدر داشته باشند و خشم خود را کنترل کنند و آستانه تحمل شان را بالا ببرند تا خدای ناکرده با انجام رفتارهای مخاطره آمیز حادثه غیر قابل جبرانی برای کسی رخ ندهد.

نظرات بینندگان