کد خبر: ۷۳۳۶۱۸
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۶ - ۲۴ تير ۱۴۰۲

آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی

مدیران عامل بانک ملت و پتروشیمی بندر امام در این نشست با تاکید بر همگرایی بیشتر دو مجموعه بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای بیاثر کردن تحریم‌ها و تحقق شعار سال «افزایش تولید و مهار تورم» تاکید کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آغاز به کار یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی

یک شعبه و باجه بانک ملت در شرکت های پتروشیمی مستقر در استان خوزستان فعالیت رسمی خود را شروع کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت با همراهی تعدادی از مدیران ارشد این بانک با حضور در شرکت پتروشیمی بندر امام با مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد مجتمع دیدار و گفت و گو کرد.

بر اساس این گزارش، مدیران عامل بانک ملت و پتروشیمی بندر امام در این نشست با تاکید بر همگرایی بیشتر دو مجموعه بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای بیاثر کردن تحریم‌ها و تحقق شعار سال «افزایش تولید و مهار تورم» تاکید کردند.

در ادامه این دیدار، در آیینی رسمی با حضور دولت‌آبادی مدیرعامل بانک ملت و انصاری نیک مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام، شعبه بانک ملت در این مجتمع گشایش یافت.

همچنین در ادامه سفر مدیرعامل بانک ملت به استان خوزستان، باجه این بانک در شرکت پتروشیمی اروند به صورت رسمی کار ارائه خدمات بانکی را آغاز کرد.

دولت آبادی در مراسم گشایش این باجه، با قدردانی از مدیران شرکت‌های پتروشیمی به دلیل اعتماد به بانک ملت و برگزیدن این بانک به عنوان بانک عامل فعالیت‌های مالی خود، اظهار امیدواری کرد که سطح تعاملات دو جانبه و کیفیت خدمات قابل ارائه به این شرکت ها روز به روز افزایش یابد.

نظرات بینندگان